Eladó ház Budapest környékén (13087 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 13 087 db
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (29899762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5
Modern, prémium családi ház eladó Őrbottyán kedvelt részén! Kivételes műszaki tartalommal, nagy telekkel, maximális magánszfé...
169 900 000 HUF
1 306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (97338228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Üllőn egy új építésű, hőszivattyús, 120 m²-es, teraszos, 5 szobás, dupla komfortos, gardróbos, családiházat...
109 900 000 HUF
915 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (14256954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vecsés legszebb részén egy garázsos, hószivattyús, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, 2 fürdős ikerházat. Minős...
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (75745243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (74185898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Mogyoród egyik legszebb részén, Klastromhegyen, egy teraszos, erkélyes, 200 nm-es, 7 szobás, 2 fürdős, gará...
99 990 000 HUF
499 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (27412595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Tárnok egyik legszebb részén, egy HÓSZIVATTYÚS, klímás, új építésű, teraszos, erkélyes, nettó 130 nm-es, 5 ...
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (31838233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (23967272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Tordas egyik legszebb részén, egy HÓSZIVATTYÚS, klímás, új építésű, teraszos, erkélyes, nettó 130 nm-es, 5 ...
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (37788693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (59236234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Rendkívüli tavaszi ár! ÚJ építésű ikerház eladó TAKSONYBAN Taksony szívében, átmenő forgalommentes, mégis főútvonalhoz közel...
110 900 000 HUF
1 087 254 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (87744174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
100 000 000 HUF
980 392 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (96163556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 6
Eladó panorámás medencés luxus ház eladó Nagykovácsiban. Egyedi stílus, exkluzív megjelenés, természetközeli környezet. Ezt k...
395 000 000 HUF
1 452 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (99431444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
Családbarát új otthonok Taksony zöldövezetében Képzeld el, ahogy a gyerekek a saját kertben játszanak, te pedig egy modern, en...
104 900 000 HUF
936 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (93338994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2