Eladó ház Budapest környékén (13087 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 13 087 db
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (28913467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébet telepi részén eladó jó állapotú betonfödémes tégla családi ház! A központtól 5-10 perces sétára elhelyezkedő ...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (37563963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 6
Dunaharaszti Rákócziliget csendes, rendezett utcájában, 630m2-es, önálló telken eladó egy 300m2-es, 3 szintes, nagycsaládosokna...
109 000 000 HUF
363 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (85533364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 5
Szuper helyen, kiváló lehetőség! Vecsésen, a Kispatak-Lakópark szomszédságában kínálok eladásra, egy két szintes, 194 négyzet...
162 900 000 HUF
839 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (84727176)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 6
Még mindig keresi kiváló állapotú új otthonát, könnyen megközelíthető, kertvárosi környezetben, tágas terekkel, dézsával, garáz...
139 990 000 HUF
619 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (94722321)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (29257931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb r...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93493457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 4
Őrbottyánban, 130 m2-es, 2020. -Ban átépített ház 1385 m2-es telkekkel eladó! A ház 3 szoba + amerikai konyhás nappalis (szob...
105 000 000 HUF
807 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (47337584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 96 nm-es téglafalazatú ikerházfelet. Az ing...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (39853233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet, saját ...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (95795796)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 4
Martonvásáron az állomáshoz közeli részen eladó egy 112 nm. -Es önálló, 2024. -Ben teljesen felújított családi ház. Az épület a...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (67473937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Veresegyház egyik legszebb, legnyugodtabb részén, a Hegyek csendes, zöld utcájában kínálok megvételre két igényesen megtervezet...
158 000 000 HUF
1 006 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (84422999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Veresegyházon új otthon vár családokra, természetkedvelőkre, nyugalmat keresőkre. Letisztult elegancia, praktikus elrendezés ...
145 800 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (27385365)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, egyszintes családi ház Vácrátóton – Szent István lakódomb Vácrátóton, a Szent István lakódomb új építésű lak...
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (44933343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95612223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerház Vácrátóton – mindkét lakás elérhető Vácrátót közkedvelt, csendes, családi házas övezetében kínálok el...
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (14267345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői: - hőszivattyú - am...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (54575154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 021 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (75634693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 5
Luxus, nyugalom és technológia egy helyen. Dunaharaszti egyik legexkluzívabb részén, a Millenniumi lakóparkban eladó egy 2024-...
239 000 000 HUF
1 770 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (84338225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kedves Otthonkereső! Vácrátót kedvelt részén eladó egy 97 nm területű, modern kialakítású, földszintes, ikerházi lakás, nappa...
111 500 000 HUF
1 149 484 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (33537546)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 529 m2
Szobaszám: 6
Gödöllő központhoz közel, tágas étkező-amerikai konyhás nappali + 5 szobás, 1 szintes, garázsos, 140 nm-es ház eladó 529 nm-es ...
119 000 000 HUF
782 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal