Eladó ház Budapest környékén (13087 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 13 087 db
Eladó Péceli családi ház hirdetés (42724584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pécelen, kétgenerációs családi ház, egy kisebb lakható és egy nagyobb felújítandó ingatlan résszel. Épület:A nagyobb inga...
126 500 000 HUF
843 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (94353332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 5
Kistarcsa legkeresettebb részén eladó, egy minden igényt kielégítő, modern, akár távolról is vezérelhető okos OTTHON! Kistarcsa...
329 000 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (26779574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 343 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozásra is alkalmas kiváló állapotú családi házat kínálok eladásra Alsónémedin, mely bruttó 343, 78 nm nagyságú, akár töb...
150 000 000 HUF
437 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (92751775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 16
Kivételes befektetési lehetőség a főváros közelében – többlakásos ingatlan eladó Gyömrő szívében Gyömrő központi részén kínálo...
189 000 000 HUF
679 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (61372592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Rejtett Gyöngyszem Üllőn - Kényelmes Családi Ház Várja Új Tulajdonosát! Üllőn, Budapest vonzáskörzetében, a főút mentén, de t...
149 000 000 HUF
866 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (47823574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 6
Luxus Élet Szada Rózsadombján! Fedezze fel álmai otthonát Szada impozáns Rózsadombján, a varázslatos Szőlőhegyen! Eladó egy kül...
265 000 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (74422427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 7
Extra Sürgős Ajánlat! Csapj le a Jövő Otthonára Ócsán, Kihagyhatatlan Áron! Figyelem, Befektetők és Nagycsaládosok! Ez a kivéte...
79 500 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (32598748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 336 m2
Telekterület: 3152 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Gödöllőn, panorámás domboldalon egy 3 szintes családi házat, hatalmas telekkel. Az 1984-ben épült szuterén...
280 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (95414591)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 4
Ikerház jellegű társasházi lakás saját kerttel Vecsés felsőtelep legjobb RÉSZÉN! Vecsés egyik legkedveltebb részén, Felsőtelepe...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (45773943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladó családiház VácrátótEladásra kínálok egyszintes családiházat Vácrátót közkedvelt csendes családi házas, természetközeli öv...
88 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (73413739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen, a Kispatak lakóparkban 160 nm-es luxus színvonalú családi ház fűthető medencével, kétállásos garázzsal. A ház 2009-...
219 900 000 HUF
1 374 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (29451917)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Eladó Prémium minőségű álomotthon Dunavarsány központjától pár percre! Ez a modern, energiatakarékos, 171 m²-es alapterületű cs...
199 000 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (73933721)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet, saját ...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (23319473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 8
Gödöllőn belterületi telken eladó önálló 3 szintes különálló 290 nm es családi ház. a belterületi telek melyen a ház helyezkedi...
165 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (11974536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Eladó 82 nm-es családi ház Bugyin- Tágas, kényelmes, tele lehetőségekkel! Az ingatlan 1128 nm-es gondozott, öntöző rendszerrel ...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (37773572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 7
Dunavarsányban eladó egy gyönyörű, önálló családi ház, 6 szobával, dupla fürdőszobával, hatalmas teraszkapcsolatos nappalival, ...
249 000 000 HUF
898 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (53354553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 5
Vecsés csendes családias részénVecsés Krakkón barátságos utcában eladó új építésű családi házak. a kivitelező sok éves múlttal ...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (72372344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 294 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt kertvárosi részén, Pest megyében egy napfényes, netto 72, 7 négyzetméteres, egyedülállóan energi...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (23973777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Eladó prémium ikerház Veresegyház legkedveltebb részén, a Ligetekben! Eladó Veresegyház Ligetek városrészén egy két szintes, ne...
229 000 000 HUF
1 347 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (34344837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal