Eladó ház Budapest környékén (12950 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 950 db
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (54769923)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 4
Leányfalun, erdő mellett, csodálatos környezetben, ELADÓ egy felújított, 385m2 alapterületű, háromszintes családi ház. Elosztás...
199 000 000 HUF
516 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (77576332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén a Magas utca legtetején, eladó, egy elvehetetlen, csodálatos panorámával rendelkező, szerkezetkész, kétszintes ház....
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Visegrádi családi ház hirdetés (44995436)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Visegrád-Szentgyörgypusztán, Eladó egy 70nm-s, kétszintes, bővíthető, könnyűszerkezetes családi ház. Település páratlan termész...
75 000 000 HUF
1 119 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (47463844)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 3
Panorámás Ékszerdoboz Tahitótfalu Szívében! Eladó egy 60 m²-es, világos, egyszintes családi ház Tahitótfaluban, a Duna fölé em...
79 000 000 HUF
1 316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (98879348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű családi házSzentendrén, csendes, családi házas övezetben, kiváló műszaki tartalommal épülő családi ház eladó. 773 Nm-...
132 000 000 HUF
1 147 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (33434347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 355 m2
Szobaszám: 4
Kiváló műszaki tartalmú, 3 szintes családi ház dupla beállóval Szigethalmon eladó! Eladóvá vált Szigethalom kedvelt részén, c...
119 900 000 HUF
731 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (35473837)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 7
Szigetszentmiklóson egy 440 nm-es prémium minőségű, luxus kétszintes, duplakomfortos ház wellness résszel, csodálatos egzotikus...
291 000 000 HUF
746 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (47869847)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Ajánlatom egy kiváló fejlesztési lehetőségekkel rendelkező családiház csendes és nyugodt környezetben Szigethalmon. Kertvárosb...
93 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (45653487)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű, 5 szobás családi ház eladó SZENTENDRÉN! Eladásra kínálunk Szentendre egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén egy ig...
175 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (43974359)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1
Dunakeszi Alag kedvelt, csendes részén eladó egy 57 nm-es, saját kertkapcsolatos, teljesen felújított sorház. Az ingatlan új ...
59 900 000 HUF
1 050 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (32973332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nagytarcsán, új építésű családi házas övezetben eladó 90 m2-es újszerű, nappali plusz 3 hálószobás dupla komfortos családi ház,...
129 900 000 HUF
1 443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi ikerház hirdetés (35392776)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sződ frenkventált részén, csendes, családi házas övezetben egy új építésű, szabadon álló, dupla komfortos, kétszintes, különáll...
126 000 000 HUF
1 135 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (95425523)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó újszerű okosotthon Fóton Kiemelkedő elhelyezkedéssel! Fóton, egy csendes, mégis kiváló közlekedéssel rendelkező utcában...
134 000 000 HUF
893 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (24542348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 3
Felújított barátságos otthon a felsőgödi duna-part KÖZELÉBEN! Eladóvá vált Felsőgödön 80 m² nagyságú, kétszintes, 3 szobás dé...
95 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracskai családi ház hirdetés (27275784)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 3883 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Baracskán akár befektetőknek vagy 2 generációs családnak egy nettó 110 m2-es családi házat. Az ingatlan jelen...
57 500 000 HUF
442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi ikerház hirdetés (82982494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Idén költözhető, csok+ képes újépítésű IKERHÁZ! Herceghalom csendes részén, eladó egy 134 nm-es (hasznos nm) újépítésű ikerház,...
148 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (34374453)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1430 m2
Szobaszám: 4
Eladó Budakeszi Máriamakk városrészében, egy 1430 nm-es lakóövezeti telken található 100 nm-es ház. a ház belső elrendezése szi...
150 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (89341344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Páton kétgenerációs családi ház eladó! Páty legszebb részén, a Dobogón, csendes kis utcában, de mégis közel a központhoz, kínál...
170 000 000 HUF
858 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (54943378)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 6
Érd postástelep keresett részén! Érd Postástelep fiú neves utca részén, mindenhez közel eladó egy önálló családi ház. Az ingatl...
124 900 000 HUF
756 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (49353474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 7
Fedezze fel ezt a, 160 nm-es családi házat. Érd nyugodt részén, mely otthonos érzetet és kényelmet kínál a jövőbeni tulajdonoso...
109 000 000 HUF
681 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal