Eladó ház Budapest környékén (12742 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 742 db
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (15773473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 5
Nagykovácsi nagyon felkapott településének bejáratánál lévő Zsíroshegy örök napos oldalában, toscanai hangulatot idéző 5 szobás...
250 000 000 HUF
1 050 420 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (77774462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2019-ben épült, korszerű ház Solymáron. Ez a két szintes ingatlan ideális választás családok számára, és mindenkinek...
158 000 000 HUF
957 575 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Solymári családi ház hirdetés (91971265)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 3
A II. Ker határától mintegy 200-300 méterre, Solymár Kakukkhegy nagyon meghitt és hangulatos, aranyos kis zsákutcájában kínálun...
124 990 000 HUF
833 266 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (73293773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5
Kitűnő ajánlat SOLYMÁROM! Tisztelt Érdeklődő, egy igazán különleges ingatlanra hívom fel figyelmét. Két lakásos családi ház m...
169 900 000 HUF
679 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (12915649)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 1
Ez az ingatlan hirdetés kifejezetten befektetők számára készült, akik egy kiváló lehetőséget keresnek Budakeszi központjában. A...
52 900 000 HUF
1 511 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (34223797)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Csobánka szívében – két ház egy telken, páratlan kilátással! Eladásra kínálunk Csobánka egyik legszebb, z...
85 000 000 HUF
1 049 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi ikerház hirdetés (34434534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a lenyűgöző, modern ikerházfelet, amely Budaörs központi, mégis csendes részén várja új tulajdonosát. a lokáció...
199 000 000 HUF
1 530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (75475889)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 4119 m2
Szobaszám: 4
*Szeretne 4119nm területen egy 60 éve telepített ősfás környezetben élni vagy befektetni? *Botanikus kert a Pilisben Budapestt...
195 000 000 HUF
1 893 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (34254452)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 302 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 6
Budakalász belterület „ Amerikai negyedében” 317 n-öl telken feszik, tájolása déli, beépítettsége 23%-os, amely további 7 %-kal...
264 314 700 HUF
875 214 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (23317399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Érd központjához közeli, mégis nyugodt kis utcában található családi házat, amely kiváló lehetőség azoknak, a...
58 000 000 HUF
852 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (31113235)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 5
Erdő szélén eladó ez a hangulatos, gondos kezek által karbantartott, 2 szintes családi ház. Az alsó, régebben épült szinten na...
199 000 000 HUF
1 283 870 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (35472246)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a lenyűgöző, kiváló állapotú házat Budaörsön, Pest vármegye szívében, amely tökéletes választás fiatal felnőtte...
314 900 000 HUF
1 192 803 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (42744794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 1103 m2
Szobaszám: 6
Eladó Telkiben, csendes mellékutcában, DNy-i fekvésű, nettó 300 nm (csak lakóterület) bruttó 410 nm (garázzsal, terasszal, plus...
231 855 000 HUF
565 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (73745749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 4
Modern otthon egy szinten – Érd Parkváros egyik legjobb részén Álmai otthona most épül – legyen Ön az első lakója ennek a stíl...
129 900 000 HUF
866 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75975973)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1737 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház eladó Érd, Fenyves-Parkváros csendes részén Érd Fenyves-Parkváros nyugodt, autópályától távol eső részé...
229 000 000 HUF
1 205 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94424939)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5
Eladó Érd Parkváros egyik legkedveltebb részén egy egyedi megjelenésű, prémium mediterrán hangulatú családi villa, amely nemcsa...
280 000 000 HUF
756 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (54634731)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 6
Lenyűgöző panorámával rendelkező nappali + 5 szobás családi ház eladó Budaörs-Kamaraerdőn! Aki ide belép, a lélegzete is eláll ...
349 000 000 HUF
1 041 791 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (53447972)
6 hónapja a megveszLAK-on