Eladó ház Budapest környékén (12475 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 475 db
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (46378378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 389 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 9
Taksony kedvelt kertvárosi részén, csendes, kényelmes utcában, eladó, egy rendkívül igényes, kétgenerációs, 390 m2-es patinás, ...
349 000 000 HUF
897 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (24363253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Érd Vincellér részén egy 150 m2-es családi házat, ami rengeteg lehetőséget rejt magában. Akár családi életre,...
99 900 000 HUF
666 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (72843539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Különleges, természetközeli és napfényes ingatlanra vágyik? Ha nem, akkor nézzen meg egy másik hirdetést, viszont ha ilyen cs...
93 500 000 HUF
820 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (18249335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bicskén 195 m2 alapterületű családi ház, 773 m2 összközműves telekkel és vállalkozásra alkalmas melléképülettel. Az épül...
99 000 000 HUF
853 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (47678123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: + 4 fél
Eladásra kínálunk Pest megyében, Szentendrén egy új építésű 140 nm-es, szerkezetkész családi házat. a ház 2024-ben épült tégla ...
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34645264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, 124 négyzetméteres családi házat Érd Fenyves Parkváros részében, mely 683 négyzetméteres telken...
148 900 000 HUF
1 181 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (44529732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a páratlanul modern, 2025-ben épülő családi házat, mely Diósd központjának nyugodt környezetében található. Az ...
235 000 000 HUF
1 198 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (59557458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Ritkaságszámba menő, egyszintes ikerház-felet kínálunk megvételre Fót közkedvelt részén Kisalagon, augusztusi átadással. a háza...
109 000 000 HUF
1 224 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (26859617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: + 4 fél
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (33372732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó egy 120 nm-es, új építésű, egyszintes ikerház, 4 szobával és 32 nm-es amerikai konyhás nappalival nyugodt kö...
105 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (84421992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 5
105 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (61935937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó újszerű okosotthon Fóton Kiemelkedő elhelyezkedéssel! Fóton, egy csendes, mégis kiváló közlekedéssel rendelkező utcában k...
134 000 000 HUF
893 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (39643563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 9
Budakeszi kertvárosias, csendes részén ajánljuk, elsősorban összeköltözést tervező (2-3 generáció) családoknak ezt a hangulatos...
174 700 000 HUF
459 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (34263443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
134 000 000 HUF
893 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (93788378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Vácrátóton 85 nm-es új építésű ikerház eladó. A földszintes házban amerikai konyhás nappali+3 hálószoba, fürdőszoba, külön me...
125 500 000 HUF
1 476 470 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (19733147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
99 500 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (69196346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Vácrátóton 85 nm-es új építésű ikerház eladó. A földszintes házban amerikai konyhás nappali+3 hálószoba, fürdőszoba, külön mel...
99 500 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (38197893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
92 500 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi ikerház hirdetés (84746298)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Szigetcsépen, Pest megyében egy 2025-ben épült, minőségi tégla szerkezetű családi házat, 590nm2 telekn brutto...
91 900 000 HUF
685 820 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi ikerház hirdetés (49644947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Szigetcsépen, Pest megyében egy 2025-ben épült, minőségi tégla szerkezetű családi házat 555 nm2-es teleken, b...
91 900 000 HUF
685 820 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal