Eladó ház Budapest környékén (12681 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 681 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (22724563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 6
Szentendrén a Skanzen közelében 1130 nm-es telken, önálló, kétszintes, kétlakásos 1986-ban épült és három éve teljesen felújíto...
168 000 000 HUF
840 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (41599775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 4
Eladó 188 nm új építésű családi ház 875nm telekkel Szentendrén a Berek utcában! Ez az ingatlan sem kinézetében, sem formájában,...
199 000 000 HUF
1 058 510 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (63277936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 7
Eladó Budapest peremkerületén, Nagytarcsán, egy befejezésre, átépítésre váró, közel 400m2 hasznos alapterületű családi ház, hat...
56 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (45858957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Egy kivételesen ritka és alkalmi vételi lehetőség Csömörön azoknak, akik a jövőben szeretnének majd a település családbarát nyu...
189 900 000 HUF
1 055 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Etyeki családi ház hirdetés (92774573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Még az idei évben CSOK és vele együtt a vagyonszerzési illetékkedvezmény igénybe VEHETŐ! ! ! ETYEK megújuló részén a falu köz...
139 990 000 HUF
636 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (63548347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 4
Bicskei családi ház eladó! Bicske rendezett utcájában 105 nm hasznos alapterületű családi ház eladóvá vált. a hosszú, vertfal...
38 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (33351376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 5999 m2
Szobaszám: 3
Biatorbágyi meglepetés! Erdészház az erdőszélen eladó! Eladóvá vált a régi erdészház, egy 6000 nm-es, erdő ölelte birtokon. ...
150 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi családi ház hirdetés (88774934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 1143 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Különleges lehetőség! Egy telken, egymás mellett, két gyönyörűen felújított családi ház áll, mindkettő egyszintes ( így a lépc...
230 000 000 HUF
1 022 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (33781173)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 5
Eladó 3 generációs, alacsony rezsijű családi ház KEREPESEN! Kiváló lehetőséget kínál ez a háromgenerációs, külön bejáratú csa...
86 900 000 HUF
536 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (23981738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 575 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 8
2 Csoportos magánóvoda + 137 nm-es lakás ELADÓ! ! ! ! ! Halásztelek csendes utcájában eladó egy bruttó 575 nm-es, 3 szintes c...
295 000 000 HUF
513 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (95168559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 7
Érd bagoly utca közelében családi ház ELADÓ! TELEK: 600 m2 INGATLAN: 150 m2 Az ingatlant 2023-ban teljes-körűen felújították....
109 000 000 HUF
681 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Érdi családi ház hirdetés (94846495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Ez a minden igényt kielégítő családi ház mely egy 750nm-es gyönyörűen parkosított telken található 2019-ben épült. a tágas amer...
219 900 000 HUF
829 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (48585718)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 5
Vállalkozók figyelem! Az új helyi építési szabályzat szerint 4 lakóegység kialakítására alkalmas családi ház eladó! a ház a Vin...
98 000 000 HUF
597 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (74464141)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Önálló családi ház Vácrátóton – új építés, 3 hálószoba, dupla komfort, amerikai konyhás nappali, saját kerttel! Vácrátót egyi...
104 500 000 HUF
1 161 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (69779841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
104 500 000 HUF
1 161 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (37393363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 7
Gondosan megtervezett, kivételes eleganciával, hatalmas terekkel rendelkező kúria jellegű ingatlan eladó Gödöllő kiemelkedő vár...
330 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (38383858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Gödöllőn a Belvároshoz közel eladásra kínálok egy 100 nm-es új építésű IKERHÁZAT. Az ingatlanban 3 tágas hálószoba, amerikai ...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (53733473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, remek lehetőség Üllőn! Eladó Üllőn, a Dobó István utcában egy 53 nm-es, 1+fél szobás, téglaépítésű család...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (94735425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 7
Eladó fantasztikus környezetben-kétgenerációs ház LEÁNYFALUN Az eladó kétgenerációs ház Leányfalu hegy felőli részén, extra ör...
176 000 000 HUF
1 005 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (79373846)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Éljen ott, ahol mások csak nyaralnak! A Dunakanyarban csendes, hangulatos, zöld környezetben – Tahitótfalu Visegrádi hegy fel...
148 000 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal