Eladó ház Budapest környékén (12682 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 682 db
Eladó Sződligeti családi ház hirdetés (32254918)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Sződligeten lakóparki környezetben új építésű családi HÁZ eladó. A ház belső elosztása jó, tágas terek jellemzőek. a házakhoz...
144 900 000 HUF
894 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (54979426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Dunakeszi alsón csendes mellékutcában 130 nm-es (60 nm + 70 nm) kétgenerációs családi ház eladó. A családi ház 900 nm-es sík,...
85 000 000 HUF
653 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (84422473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Dunakeszi alsón csendes mellékutcában 130 nm-es (60 nm + 70 nm) ikerház mindkét lakása eladó. Az ikerház 900 nm-es sík, összk...
85 000 000 HUF
653 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (34251439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vácrátóton eladó új építésű csok-képes családi HÁZ! A földszintes házban amerikai konyhás nappali + 3 szoba, fürdőszoba, külön...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (44839459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Vácrátóton eladó új építésű csok-képes IKERHÁZ! Amit érdemes tudni: A ház tégla építésű + 12 cm dryvit szigeteléssel, hőszige...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (56933397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
94 900 000 HUF
878 703 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (49346834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszi családi házas övezetében, de mégis központhoz közel, alacsony energiafelhasználású, hőszivattyús, KLíMATIZÁLT, igénye...
250 000 000 HUF
1 700 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (94193934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 580 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 7
Hőszivattyúval napelemmel és energiatároló akkumulátorral felszerelt luxus lakóház a dunától 2 percre. -- Nulla energia FELHASZ...
400 000 000 HUF
689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (25985793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1303 m2
Szobaszám: 9
Göd frekventált részén, csendes aszfaltos utcában vasútállomáshoz közel, 2 generációnak is alkalmas, 9 szoba+nappalis családi h...
222 000 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (55487463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 101 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős garáz...
65 000 000 HUF
643 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99625333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 67 négyzetméteres kisméretű, szerkezetileg stabil, felújítható családi ház, amely egy 750 négyzetméteres telekkel büs...
50 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (44849223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 85 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős ikerhá...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (28696233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 7
Érd Bajcsy közelében eladó! Három generációs, 3 szintes családi ház, teljes mértékben felújított, 5db klímával, kamerával, digi...
160 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (32442445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1222 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő és Veresegyház szomszédságában vácegresen a központban eladó 4 nagy szobás családi ház (127 m2) melléképülettel (30 m2)...
47 000 000 HUF
370 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23446299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 551 m2
Telekterület: 3190 m2
Szobaszám: 12
Eladó Üllő főutcáján 3190 m2-es telken, 407 m2-es szigetelt villa, fűthető medencével, szaunával, kandallóval, 144 m2-es vendég...
285 000 000 HUF
517 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (66434835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes ber...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (37758933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműve...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (51834356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (97741779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 10
Budakeszin eladó mediterrán stílusú 2002-ben épült 10 szobás álomotthon! A ház saroktelken épült, 860 nm-es intim kert, dupla ...
214 000 000 HUF
475 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal