Eladó ház Budapest környékén (12682 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 682 db
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (84565629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 6
Jóváhagyott építési engedéllyel rendelkező új építésű napfényes 198nm-es házrész 1058nm-es telken a Barát pataknál zöld övezetb...
235 000 000 HUF
1 186 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (37443594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jóváhagyott építési engedéllyel rendelkező új építésű tésű napfényes 186nm-es házrész 1058nm-es telken a Barát pataknál zöld öv...
224 800 000 HUF
1 208 602 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (27541393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Új építésű 3 hálószobás belső 2 szintes ikerház saját használatú kertrésszel 300 méterre a Budai úttól! Budakalász szívében, ...
212 780 000 HUF
1 251 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi sorház hirdetés (39234433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújítandó sorházi lakás eladó Pomáz egyik legjobb HELYÉN! Eladó egy 80 nm-es, nappali+3 szobás, műszaki és esztétikai felúj...
55 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci egyéb ház hirdetés (73443595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Kesztölcön, páratlan természeti környezetben, csendes, erdővel körülölelt részen kínálunk eladásra egy hangulatos, kis présháza...
24 900 000 HUF
553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (36539363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 7
Eladó Halásztelken, Újépítésű, Különleges családi ház 825 nm telken! A The Hunters Ingatlaniroda eladásra kínál egy izgalmas ...
179 000 000 HUF
639 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai ikerház hirdetés (25432255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Már csak ez a ház ELÉRHETŐ! SZUPERHELYEN! – Eladó kulcsrakész ikerház Százhalombatta központi részén – Kizárólag a családi in...
105 700 000 HUF
1 148 913 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (99737844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 3
Ha Ön egy nagy kertes házra vágyik, ahol sokat lehet dolgozni a kertben, akkor ezt a 389 m2 telken lévő családi házat nem ajánl...
79 000 000 HUF
1 215 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (34315865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
A Családi Ingatlan megvételre kínál, újépítésű ikerlakást Taksony újépítésű lakóparkjában Az ingatlan 400 nm-es telken 103 nm, ...
113 300 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (43277793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 8
Fedezd fel álmaid otthonát közvetlenül a Dujmó lakópark szomszédságában! Ez a nettó 297 négyzetméteres emeletes ház 544 négyzet...
170 000 000 HUF
586 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (48749388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 301 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Modern ikerház Tordas csendes részén a+ energetikai minősítéssel! ! ! Eladó Tordas csendes részén egy 2 szobás modern ikerház ...
73 500 000 HUF
1 035 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (59677925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós városának központi részén, egy csodálatos otthon várja új családját. Iskola, óvoda, bolt, zöldséges, posta, ö...
149 000 000 HUF
541 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (12873339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes ber...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (47331598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Pest megyében, Budapesttől élhető távolságban keres új házat családjának? Ami ráadásul remek elosztású és a délkeleti tájolásán...
82 500 000 HUF
793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töki házrész hirdetés (73834335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Legyen olcsón otthona! Tök település központjához közel eladó egy 43 nm-es házrész. A régi, nagy családi ház közel 100 éve é...
16 800 000 HUF
390 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (27823634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
82 500 000 HUF
793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (62525954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Pest megyében, Budapesttől élhető távolságban keres új házat családjának, ami ráadásul remek elosztású és a délkeleti tájolásán...
82 500 000 HUF
793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (65385134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Dunavarsányban, a Naprózsa lakóparkbanKeresed az ideális otthont? Ne keress tovább! Eladó ez a tágas, dupla k...
122 900 000 HUF
605 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (27637132)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébet telepi részén eladó jó állapotú betonfödémes tégla családi ház! a központtól 5-10 perces sétára elhelyezkedő cs...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (23146499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2