Eladó ház 20 millióig (5169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 169 db
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (35243737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Csorvás központi részén, a várost átszelő 47-es út mellett, vegyes falazatú, hőszigetelt, 105 m2 alapterületű c...
17 900 000 HUF
170 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótszerdahelyi családi ház hirdetés (36379755)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 5
A lido home Nagykanizsa megvételre kínálja a 160 m² alapterületű, kétgenerációs kialakítású családi házat, amely egy 1369 m²-es...
17 400 000 HUF
108 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (34547771)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
Eladó bájos, felújított családi ház Szeghalom csendes, barátságos részén! Ár: 18. 500. 000 Ft Ház alapterülete: 95, 9 m2 Szobák...
15 200 000 HUF
160 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (49427424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Körösladány Fásivég településrészen egy tégla építésű, kiváló adottságokkal rendelkező családi házat, amely i...
11 000 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (93817893)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát várja egy családi ház Szeghalom csendes, barátságos részén! Ár: 19. 600. 000 Ft Ház alapterülete: 93, 2 m2 Szob...
19 600 000 HUF
210 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (67822729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 50 nm-es, felújított ház eladó. A tégla alapzatú, vegyes fal...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádfalvai családi ház hirdetés (38726653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 2
2 Szobás ház eladó Rádfalván! 1530 Négyzetméteres vízszintes terület tartozik hozzá. Fel kell újítani! Az ablakokat és a bejá...
13 800 000 HUF
202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (55374413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa belvárosához közel, eladó felújítandó, 50 nm-es ház. Az ingatlan 3 házrészből álló, osztatlan közös udvarral rendel...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Muronyi családi ház hirdetés (48299562)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó, jól alakítható családi ház kedvelt utcában kiváló lehetőség családalapítóknak Megvételre kínálok egy felújítandó,...
14 900 000 HUF
175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (77738933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 2009 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Tetétlen frekventát területén 2009m2 telken lévő 98m2 családi házat! Hajdúszoboszlótól 24km, Kabától 5km, Pü...
15 000 000 HUF
154 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcsai családi ház hirdetés (47837758)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Karcsán 78nm hatalmas 2100 m² telekkel! Az ingatlan falusi csokra vásárolt! ! ! ! ! Az ingatlan belülről telj...
18 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halogyi családi ház hirdetés (38931295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 2
Halogy a Vasi-Hegyhát szélén helyezkedik el, néhány kilométernyire Körmendtől és hasonló távolságra a magyar-osztrák államhatár...
4 800 000 HUF
80 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki családi ház hirdetés (39737433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: 3
Remek befektetési lehetőséget keres a tisza-tónál? ? ? Abádszalókon telekárban sürgősen eladó egy elkezdett, be nem fejezett la...
8 500 000 HUF
72 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44414731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban talá...
7 499 000 HUF
79 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kevermesi családi ház hirdetés (49428483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2816 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kevermesen – Nagy telek, rengeteg lehetőség! Kevermes egyik csendes, barátságos részén eladó egy tágas csal...
7 750 000 HUF
64 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dobai családi ház hirdetés (42774959)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2071 m2
Szobaszám: 2
A casanetwork Veszprém Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2344 számú, kiváló lehetőségekkel bíró családi házat Dobán. Dobai csal...
19 900 000 HUF
236 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikosszéplaki családi ház hirdetés (34487136)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179528 hivatkozási számú mikosszéplaki családi ház. Vas-és Zala v...
15 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (79954477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Körösladány város szélén egy tégla építésű, kiváló adottságokkal rendelkez...
11 000 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (35274582)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2