Eladó ház 20 millióig (5210 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 210 db
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (36536234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 4
Lepsényben eladó egy 80 m2-es, 3 szoba + nappalis, vegyes falazatú családi ház felújítandó állapotban! A ház 1940-ben épült v...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (19457294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 4
Lepsényben eladó egy 80 m2-es, 3 szoba + nappalis, vegyes falazatú családi ház felújítandó állapotban! a ház 1940-ben épült veg...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pákai családi ház hirdetés (88392545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178665 hivatkozási számú pákai családi ház. Eladó felújítandó té...
6 900 000 HUF
140 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (25655623)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2042 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pándon csendes, aszfaltos utcában eladó ház nagy telekkel! Budapesttől 50 kilométerre Pánd településen eladó egy 40nm-es vály...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (42756737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy 86 nm-es, központi elhelyezkedésű, felújítandó, 1200 nm-es telken elhelyezkedő...
11 900 000 HUF
138 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (73819635)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlanpiacon egy különleges lehetőség várja a családosokat, akik új otthonra vágynak vagy befektetési céllal keresnek inga...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűri családi ház hirdetés (44449544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szűrön! Baranya megye egyik bájos, dombos falujában, Szűrön kínálok eladásra egy 68 nm-es, háromszobás család...
8 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (67598723)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 103 m2-es, 3+2 fé...
15 500 000 HUF
150 485 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (83559389)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csanytelek egyik legcsendesebb, nyugodt részén egy 69 nm-es külterületi csa...
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44675737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosházán eladó egy 65 nm-es, nappali + 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel. a vegyes falazatú egy 1877 nm-es telken, Sz...
8 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (56759333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (38336975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (22897545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (33974838)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1356 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Mesterszálláson egy kis kertes ...
4 500 000 HUF
67 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (85293349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1773 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, csendes utcában egy 67 m2-es, 2 szobás kertes házat, mely 1981...
5 999 000 HUF
89 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (44253933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó 1500 m²-es telek és 100 m²-es, tágas terekkel rendelkező családi ház! Eladásra kínálok egy 100 m² alapterületű, igazán ...
3 000 000 HUF
30 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (93431355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Törtel központjában egy 2 szobás, félkész családi ház. Főbb jellemzők: - telek mérete: 1070 nm - hasznos alapter...
10 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői családi ház hirdetés (59358596)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már