Eladó ház 20 millióig (5209 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 209 db
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (45547373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 10. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kisszálláson 1556 nm-es telken, felújítás alatt álló 72 nm alapterületű lakóhá...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (58171916)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1046 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony részén egy 90 m2es családi házat. Az ingatlan vegyes szerkezetű, egy része téglából...
12 900 000 HUF
143 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (89887254)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított, azonnal költözhető családi ház Jászladány csendes, mégis központi részén! Az ingatlan teherment...
16 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72998925)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen- Bayk András-kertben, a Diószegi úton, földszintes, 20 m2-es, önálló ház eladó, 1100 m2-es telken! Jellemzői: - Asz...
14 900 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszanánai családi ház hirdetés (32399394)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Tiszanánán – 4 szoba + nappali, kiváló állapot, tehermentes! Ár: 20 000 000 Ft Tiszanánán kínáljuk eladásr...
13 990 000 HUF
152 065 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Györkönyi családi ház hirdetés (74742273)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 2555 m2
Szobaszám: 3
Györkönyben 3 szobás, tornácos parasztház nagy melléképülettel ELADÓ. ELHELYEZKEDÉS - csendes, családi házas környék, Fő utca...
11 000 000 HUF
161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (73747428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi családi ház hirdetés (33749563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 2
Kunszentmártoni járásban, Öcsödön, eladásra kínálok egy szilikát téglából épült családi házat. a nagyközség Kecskemét-Gyula köz...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Múcsonyi családi ház hirdetés (33331589)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 2
Az eladásra meghirdetett ház Múcsony Kazincbarcika felőli oldalán, a Kossuth úton helyezkedik el. Közművesített (gáz, víz, vi...
18 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisgyőri családi ház hirdetés (18893473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 209 m2
Szobaszám: 1
Kisgyőr – Ritka lehetőség a Bükk lábánál! Felújítandó, 100 éves terméskő ház eladó Eladásra kínálok Kisgyőrben, a Bükk lábánál...
3 500 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (94248482)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Káván, csendes, nyugodt környezetben eladó egy 80 m²-es, felújítandó, vegyes falazatú családi ház tégla alappal, fa födémmel és...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (63192449)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Az Otp Ingatlanpont kínálatában eladásra kínálunk Tiszaföldváron egy 80 nm alapterületű, 3 szobá...
11 990 000 HUF
162 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (98586974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Kötegyán csendes, barátságos részén, a Gyepsor utcában egy jó szerkezeti állapotú, tégla építésű családi ház. Az ...
9 500 000 HUF
105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (76437962)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Kunmadaras Jász-Nagykun-Szolnok vármegye északkeleti részén, a Tisza-tótól, Tiszafüredtől mintegy 24 km-re Karcag felé találhat...
6 700 000 HUF
46 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Batyki családi ház hirdetés (93447179)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy nettó 72 négyzetméteres, tégla családi házat. Az ingatlan egy 1065 négyzetméteres telken helyezkedik el,...
17 900 000 HUF
235 526 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérai családi ház hirdetés (76334938)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi-ház Mérán! Az 1960-as években épült vegyes falazatú 76 négyzetméteres ingatlan egy 1059 négyzetméte...
9 800 000 HUF
128 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (91414737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 4
Tápióbicskén Nagykátai út közelében 3 szobás 83 nm-es ház hozzátartozó üzlethelyiséggel eladó! Az épület beton alapra épült veg...
20 000 000 HUF
240 963 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakonyi családi ház hirdetés (55635464)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 4208 m2
Szobaszám: 1
Kifejezetten kedvező áron kínálok megvételre Szakonyban egy központi elhelyezkedésű, sok lehetőséget rejtő ingatlant! a 4208 m2...
7 990 000 HUF
62 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (84273769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászkisér városában, 910 nm-es telken lévő 89 nm lakóterületű családi ház. Az ingatlan szerkez...
13 200 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Varbói családi ház hirdetés (74333735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1811 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Varbón gyönyörű panorámával! Varbón eladó egy 86 nm-es családi ház, mely 1811 nm-es telken helyezkedik el. ...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal