Eladó ház 20 millióig (5219 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 219 db
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (55189253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszőlősi családi ház hirdetés (73387397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2402 m2
Szobaszám: 2
Veszprém Vármegye Kisszőlős Eladó Ház Eladó egy 83 nm-es hasznos alapterületű családi ház Kisszőlős központjában. Az ingatlan...
9 800 000 HUF
118 072 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (94973874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 2
A Heves Vármegyei, Pétervásárán, 2753 nm-es panorámás saroktelken, azonnal költözhető 60 nm-es, összközműves családi ház eladó....
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (74479793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 2153 m2
Telekterület: 2153 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Sarkad egyik közkedvelt környékén egy 3 szobás családi ház! Könnyen megközelíthető, mindössze kb. Egy 10 perces sé...
16 000 000 HUF
7 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káli családi ház hirdetés (84675455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1649 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kál központjához közel, egy 67 m2-es családi ház, 1649 m2-es tágas telken. Az ingatlanban két szoba, konyha, fürdőszoba, ...
13 990 000 HUF
208 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Átányi családi ház hirdetés (67495373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Heves megyében Átány településen! Eladásra kínálunk a község központjában, mégis csendes nyugodt utcában, 947...
14 500 000 HUF
140 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (43565639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászkisér városában, 550 nm-es telken lévő 56, 1 nm lakóterületű családi ház. Az ingatlan sze...
12 500 000 HUF
223 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (45742283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forrón egy szintes, tetőtér beépítéses, szuterén szinttel rendelkező, 120 m2-es családi házat. Az ingatlan át...
18 900 000 HUF
157 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (53657795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újpetrei családi ház hirdetés (66747494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Újpetre kis utcájában eladó egy 375nm-es telken található cca. 60Nm-es, 2 szobás családi ház. Az ingatlan részlegesen felújítás...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (74847747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1298 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Komádiban, csendes környéken! Komádi egyik nyugodt, aszfaltozott utcájában eladó egy 115 m2-es vályogbó...
5 990 000 HUF
52 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (49369685)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1312 m2
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, Csepűskert részén eladó egy 1312m2 nagyságú, művelési ág alól kivett zártkert. a telken található egy kb. 25m2-...
11 900 000 HUF
476 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (47549462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 2
Csengőd központjában, 744 m2 telekterületen tégla építésű, 2 szobás, rendszeresen karbantartott családi ház eladó! 1972-Es ép...
19 000 000 HUF
283 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzencei családi ház hirdetés (35987947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1930 m2
Szobaszám: 3
A lido home Kaposvár eladásra kínálja Berzencei családi házat. a lido home Kaposvár által kínált Berzencei családi ház jellemző...
16 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (37545444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ecséd központi részén, mégis csendes helyen, egy 90 nm hasznos alapterületű, összközműves, felújítandó családi ház, 20 nm...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (38137539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2012 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Salgótarjánban belváros közeli felújítandó állapotú, két garázsos családi ház eladó. A KÖRNYÉK: Mondhatni ...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33236953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (95363527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178282 hivatkozási számú alsónemesapáti családi ház. Alsónemesap...
10 500 000 HUF
184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (73398586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Szolnok megyében Jászkiséren sürgősen eladó 2 szoba konyha fürdős családi ház.
8 000 000 HUF
94 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (62317954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Lakásfelújítók figyelem! Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Békés belvárosában, ahol egy 1931-ben épült családi ház várja...
10 990 000 HUF
109 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal