Eladó ház 40 millióig (13635 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 635 db
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (96355745)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Eladó részben felújított családi ház Hódmezővásárhely-Susán városrészében Hódmezővásárhely Susán városrészében kínálunk megvét...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (38444589)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Kótaj csendes utcájában! Kótaj nyugodt, csendes részén, mégis a központhoz közel kínálunk megvételre egy 92 m...
39 000 000 HUF
423 913 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Biri családi ház hirdetés (48762824)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4533 m2
Szobaszám: 4
Biri település központjához közel, csendes utcában eladó egy 2022-ben teljeskörűen felújított, 80 nm hasznos alapterületű, napp...
39 990 000 HUF
499 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (32482347)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2531 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik legbarátságosabb falujában, Tiszajenőn eladó egy 96 m2-es hasznos nettó alapterületű, 3 szo...
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajóti családi ház hirdetés (96735762)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Eladó lakhatásra is alkalmas zártkerti ingatlan Bajóton! Bajót kedvelt részén, a Széchenyi utca felső szakaszán, gyönyörű pan...
22 000 000 HUF
328 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (32421939)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő lakóövezeti telek, kis nyaralóval, Szigetmonostor-Horányban, csupán 10 perces sétára a Dun...
27 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (38857768)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dömsöd központi részén a Dunához közel egy nettó 56 nm-es 1szoba, konyha, nappali, fürdőszoba +wc elosztású ö...
33 400 000 HUF
596 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (83554512)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 37 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész XVIII. kerületben kiváló lokációval befektetők FIGYELEM! Pestszentlőrincen, az Üllői úton kínálok megvéte...
29 740 000 HUF
762 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (37494733)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 3
Eladó részben felújított családi ház Nagykőrös kedvelt utcájában! Nagykőrös egyik keresett, nyugodt részén kínálunk megvételre ...
34 000 000 HUF
386 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (19934595)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos 2 szoba + félszobás ház óriási telekkel azonnal költözhető! Ha egy szerethető, stabil, jól alakítható otthont kerese...
33 500 000 HUF
389 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mindszenti családi ház hirdetés (37948356)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Eladó parasztház Mindszenten, a Tisza közelében! Mindszent csendes, nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy vegyes falazatú, ...
11 800 000 HUF
168 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (93233388)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- Kiskundorozsmán Szeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es...
29 990 000 HUF
599 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi ikerház hirdetés (35797397)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó / újjáépítendő ikerház csodálatos panorámával! Megvételre kínálunk egy kb. 50 Nm alapterületű, külterületen...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (39235327)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Bicskén nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Bicske nyugodt részén eladó egy 90 nm-es, két tág...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Uraiújfalui családi ház hirdetés (73213389)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sárvártól 15 km-re, Uraiújfaluban csendes, nyugodt környezetben. a ház 1963-ban épült, tégla építésű, jó szer...
28 900 000 HUF
385 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (99999241)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn – madárcsicsergős, nyugodt környezetben Elhelyezkedés Gyömrő Természetközeli, csendes környezet Város ...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (35597689)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarkad csendes, nyugodt részén egy téglából épült, 3 szobás, 102 nm-es alapterületű kockaház! Elosztását tekintve kifejez...
18 500 000 HUF
181 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (43744255)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatattlan lehetőség---- eladó egy igényesen és szépen felújított családi HÁZ! ! ! Békés vármegyében kétegyházán egy nyug...
37 500 000 HUF
382 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (24759784)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye Szeghalom városában egy 62 m2 alapterületű családi ház! Álmai otthonát keresi? Nem akar a...
26 900 000 HUF
433 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szihalomi családi ház hirdetés (63563356)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljesen felújított családi ház eladó! Eladásra kínálok egy jó állapotú, 92 m2-es családi házat, amely eg...
26 000 000 HUF
282 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal