Eladó ház 40 millióig (13635 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 635 db
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (46794581)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 33 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a nagyszerű lehetőséget Salgótarján Zagyvarón, ahol eladó egy családi ház, amely ideális választás lehet egy fi...
20 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (14365434)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Dömsöd központ közeli részén felújítandó családi ház nagy telekkel – kiváló lehetőség! Dömsöd egyik csendes, rendezett utcájá...
22 900 000 HUF
263 218 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (97876314)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség jó környéken. Eladásra kínálok egy 60 négyzetméteres remek elosztású családi házat, amely ideális választás l...
32 500 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44343835)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Miskolcon a stadion közelében, a Görög lakóparkban, egy régi típusú, téglából épült, gázfűtéses, kisebb családi ház eladó. a te...
33 000 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (33868695)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tápiószentmárton közkedvelt, gyógyvizes üdülőövezetében egy 606 m²-es telken elhelyezkedő, 50 m²-es ház, amely kiválóan a...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykereki családi ház hirdetés (87827194)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2190 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Nagykerekiben – lehetőség otthonra és gazdálkodásra! Képzeld el, hogy egy nyugodt, mégis jól megközel...
24 900 000 HUF
249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (74436792)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1671 m2
Szobaszám: 4
Ingatlan főbb jellemzői: - vegyes falazat - 4 szoba - külső szigetelés - műanyag biztonsági bejárati ajtó és műanyag ablakok - ...
29 000 000 HUF
258 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (82522683)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 341 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Jászapáti központi, frekventált részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 160 nm-es, kétszintes téglaépítésű csa...
26 200 000 HUF
154 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mecseknádasdi családi ház hirdetés (79366753)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Kedves ismerősöm most megválna otthonától. . . . . Szerette a csendet, nyugalmat, a tiszta zöld környezetet :-) Jelenleg kb. ...
34 900 000 HUF
290 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (39382148)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1266 nm-es telken 100 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 2, 5 szoba,...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kustánszegi családi ház hirdetés (94936937)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2315 m2
Szobaszám: 3
A 23125 nm-es telken álló, közel 70 nm-es házat a ‘60-as években építették hagyományos tégla falazattal, beton alappal és stuka...
24 999 000 HUF
373 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (98877342)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Monorierdőn csendes utcában! Kétgenerációs család együttélésre is alkalmas! Ez a 76 négyzetméteres otthon ki...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (53413945)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 3
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! SZEGED-SUBASÁN, a sziksósi fürdő közelében nyaraló eladó - a fürdőzés és a nyugalom SZERELMESEINEK! Sze...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rönöki családi ház hirdetés (79432437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! 3 Szobás, kertes ház az osztrák határ KÖZELÉBEN! ! Rönök község Vas megyében bújik meg,...
28 500 000 HUF
413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73795537)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány csendes, nyugodt helyén 542 nm-es telken lévő régi típusú 58 nm-es vályog ház eladó! Az ingatlan állapotát tekin...
14 000 000 HUF
241 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (45323683)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1325 m2
Szobaszám: 3
Püspökladányban eladó egy 1325 nm-es sarki telken lévő 116 nm-es hangulatos, napfényes, verandás családi ház. Ingatlan főbb j...
29 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Uraiújfalui családi ház hirdetés (57636857)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sárvártól 15 km-re, Uraiújfaluban csendes, nyugodt környezetben. A ház 1963-ban épült, tégla építésű, jó sz...
28 900 000 HUF
385 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szili családi ház hirdetés (54932428)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 2452 m2
Szobaszám: 4
Szil településen tágas tér, nyugalom és lehetőség egy helyen! Eladásra kínálunk Szil csendes, faluszéli részén egy 1960-as év...
33 900 000 HUF
275 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (74438485)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Inárcson 2 szobás családi ház 1439 nm-es telekkel eladó! Az ingatlan azonnal költözhető!
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (46295476)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy kb. 80 M² alapterületű, vályog falazatú családi házat, amely egy kb. 1200 M²-es telken helyezkedik el. Ny...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?