Eladó ház 40 millióig (13569 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 569 db
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (59444478)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Izsák város csendes zsákutcájában megvételre kínálok egy felújításra váró, vályog falazatú, nem lelakott 8...
25 600 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94367239)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes kis családi ház, amely tökéletes otthon lehet azok számára, akik egy kertre...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (26844394)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarkad csendes, nyugodt részén egy téglából épült, 3 szobás, 102 nm-es alapterületű kockaház! Elosztását tekintve kifejez...
18 500 000 HUF
181 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (45431246)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2175 m2
Szobaszám: 4
Eladó Újkígyóson, Békéscsabától 15 km-re, egy tágas, sok lehetőséget kínáló családi ház! A 112 négyzetméteres, négy szobás in...
22 000 000 HUF
196 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöshalászi családi ház hirdetés (85572824)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Gyöngyöstől 3 km-re, Gyöngyöshalászon, rendezett, családi házas övezetben kínálok eladásra 2 szobás, 67 m2, erő...
11 500 000 HUF
171 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöshalászi családi ház hirdetés (72437353)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
171 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (44699414)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
Derecskén, 62 nm-es családi ház 7 nm-es verandával eladó. Az ingatlan 1797 nm gazdálkodásra alkalmas telek tartozik hozzá. Az...
6 250 000 HUF
100 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (91536539)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 80 Km-re, 1 órára, Pest vármegyében, Tápiógyörgye településen kétgenerációs, teljesen felújított családi ház el...
34 900 000 HUF
471 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (29383461)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegye, Újszilvás településen több épületből álló, azonnal birtokbavehető tanya eladó. A vegyes ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19495142)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (44183474)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye, Karancskeszi településén 122 nm-es, két szintes, azonnal birtokbavehető, de felújitandó ház eladó. Az ingatl...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (35356461)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 3
Verőcén, egy panorámával rendelkező, teljesen felújítandó családi ház eladó, amely kiváló alapot kínál értéknövelő beruházásra ...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (97373287)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! a hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakása ...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17539936)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 4
Befektetőknek szóló ajánlat, jelenleg nem beköltözhető HÁZ! Pesterzsébet központjának közelében, 343 nm-es telken álló kétszint...
32 000 000 HUF
237 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (24888543)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 2
Szécsény központjában, frekventált helyen eladó 67 m2-es, vállalkozásra is alkalmas családi ház. Az ingatlan kiváló helyen, a ...
23 000 000 HUF
343 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (55157845)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2