Eladó ház 40 millióig (13563 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 563 db
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (98892455)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nádudvar frekventált területén 752m2 telken lévő 60m2 felújítandó családi házat! A tradícionális parasztház...
7 900 000 HUF
131 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Darvasi családi ház hirdetés (23927475)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1615 m2
Szobaszám: 2
Nagy telek, masszív alapok, saját elképzelésre váró ház Darvason! Darvason, csendes, családi házas környezetben kínálunk megv...
6 000 000 HUF
78 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (72372325)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó vályogház Zsákán, nagy telekkel, jó adottságokkal! Zsáka központjához közel kínálunk megvételre egy 54 m2-e...
5 500 000 HUF
101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (19372749)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó ház Bihartorda központjában? Kiváló lehetőség! Bihartorda központi részén eladó egy 60 m? -Es, erősen f...
4 700 000 HUF
78 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (32236343)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos otthon Soroksár kedvelt részén. Budapest XXIII. kerületében, Soroksár egyik csendes, barátságos, közkedvelt r...
37 900 000 HUF
842 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (63445885)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető családi ház eladó csendes, saroktelken Mezőtúron! Mezőtúr egyik nyugodt, rendezett utcájában kínálunk megv...
25 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerági családi ház hirdetés (93667547)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
Egerágon, Pécstől 15 km-re megvételre kínálunk egy 70 m2 alapterületű, 2 szobás, fürdőszobás házat. Az ingatlan egy 1800 m2-es,...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerági családi ház hirdetés (74433272)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (33139535)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely...
23 500 000 HUF
165 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (85223232)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (53879343)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökszilágyi családi ház hirdetés (91937828)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 4
Nyugodt otthon, remek lehetőségekkel Püspökszilágyon100 nm lakóterület 884 nm telek 4 szoba (ebből 3 külön bejáratú)Püspökszilá...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Babarci családi ház hirdetés (36762397)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 2
Mohácstól 13km-re Babarcon, csendes sváb faluban eladó egy 89nm-esjelenleg 2szobás, (de még egy szoba kialakítható) 2bejáratú, ...
29 990 000 HUF
336 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi családi ház hirdetés (44942738)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 121 m2
Szobaszám: 2
Pécsudvard csendes utcájában 121 nm-es családi ház megkezdett felújítással, sok lehetőséggel eladó. Az épület tégla szerkezetű,...
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (23892931)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1891 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Derecske központjában - nagy telek, sok lehetőség! Derecske központi részén kínálok eladásra egy 60 nm-es,...
33 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (75429853)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1763 m2
Szobaszám: 2
Szentpéterszeg belterületén, a település központjában eladó egy jó elrendezésű, 60 nm-es családi ház, amely nagy méretű telekke...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (47437288)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 2
Hencida csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy szeretettel karbantartott, 2 szobás családi házat nagy, 1157 nm-es t...
22 900 000 HUF
286 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (52873539)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2238 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyírmihálydiban, Debrecentől és Nyíregyházától egyaránt 30 percnyi távolságban, eladó egy részben felújított családi ház. *** ...
22 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zádori családi ház hirdetés (76457324)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2840 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180782 hivatkozási számú zádori családi ház. Falusi nyugalom és leh...
4 500 000 HUF
56 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Süttői családi ház hirdetés (92389763)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181151 hivatkozási számú süttői családi ház. Süttő csendes utcájába...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?