Eladó ház 40 millióig (13589 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 589 db
Eladó Bodorfai családi ház hirdetés (56378837)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3159 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, amely nem csupán egy otthon, hanem egy lehetőség a szabadabb, függetlenebb életre. ...
17 490 000 HUF
174 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (73581753)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: 1
Vannak ingatlanok, amiknek lelkük van. Ez a csácsi kis ház pontosan ilyen. Eladó Zalaegerszeg legkedveltebb zártkerti részén ...
6 600 000 HUF
206 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (32347965)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 32 000 000 Ft. Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas, felüljáró környékén, vegyes építésű, (vályog, tégla) 95 négyzetméteres p...
32 000 000 HUF
336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (74534535)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Vásárosnamény csendes utcájában Eladásra kínálunk Vásárosnamény egy nyugodt, csendes mellékutcájában egy 90 ...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (62816583)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 2
✨ Eladó felújított családi ház Kisvárda csendes utcájában! ✨ Eladásra kínálunk Kisvárda nyugodt, csendes utcájában egy kiváló ...
40 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csapi családi ház hirdetés (39743332)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 3
Ha egy megbízható épületet keres, amit csak modernizálni kell, ez a hirdetés Önnek szól. ✅ Helyiségek: 3 szoba, nappali, konyh...
21 500 000 HUF
215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (46373344)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (45136352)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Ha egy műszakilag teljesen megújult, világos és még saját ízlés szerint befejezhető otthont keres, akkor ez az ingatlan kiváló ...
39 900 000 HUF
463 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (13835637)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Eladó családi ház Üllőn nagy telekkel! Üllőn kínálunk megvételre egy 1012 nm-es telken elhelyezkedő, jelenleg 35 nm lakóterű,...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (93437333)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 112 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 71 m2 tégla építésű fel...
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszállási családi ház hirdetés (95275422)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kunszállás, a Mercedes Gyártól 14 km-re, 80 m2 hasznos alapterületű családi ház, 29 m2 melléképülettel, 1...
28 000 000 HUF
482 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymágocsi családi ház hirdetés (35345533)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1993-ban épült tégla építésű tágas családi ház Nagymágocson, amely 3 nagy szobával rendelkezik, így teljesen ideális ...
39 900 000 HUF
266 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszállási családi ház hirdetés (34183518)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 2
Kunszálláson felújítandó családi ház nagy kerttel eladó! Kunszállás csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1094 m²-e...
28 000 000 HUF
424 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (77533393)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Egerben, az Árnyékszala utcában – kertkapcsolat, nyugodt, természetközeli hangulat Egerben, az Árnyékszala u...
37 900 000 HUF
278 676 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (34575234)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei házrész hirdetés (41477116)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Mendén (Pusztaszentistván) a vasútállomás közelében eladó 2000-ben téglából épült - étkező/konyhás + 2 szobás jó állapotú lakás...
39 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (15347635)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 1
Mogyoród Kukukkhegy 675 nm telek kis házzal eladó! Eladó Mogyoród Kukukkhegyen egy 675 nm-es telek, rajta egy 28 nm-es könnyű...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ludasi családi ház hirdetés (35842353)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Heves Vármegyében Ludas településén egy 63 nm-es hasznos alapterületű, tégla építésű családi házat 618 nm-es t...
26 700 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (82275877)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1686 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüred Tiszaörvény városrészén családi ház Kiknek ajánljuk? a vízparti kikapcsolódást kedvelőknek, horgászoknak és vízitúr...
39 000 000 HUF
629 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tüskevári családi ház hirdetés (77375254)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 6
Vidéken ÚJRAKEZDŐK FALUSI turizmusban GONDOLKODÓK MEGFIZETHETŐ nyaralóra VÁGYÓK GÖRGESSETEK! Veszprém megye nyugati részén, a...
27 000 000 HUF
167 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal