Eladó ház 40 millióig (13556 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 556 db
Eladó Tompai családi ház hirdetés (54972814)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (24332234)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (91194639)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Csongrád Bokroson a központban 3 szobás családi ház eladó, csak az OTP Ingatlanpontnál! ** Bokros nyugodt, csendes városrés...
14 900 000 HUF
139 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (45433949)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsombói családi ház hirdetés (87493333)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1359 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegye, Zsombó, kiskertekben eladó egy tégla-beton lakóház. Az ingatlan a tulajdoni lapja szerint 40 m2-es ki...
26 900 000 HUF
672 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (93499933)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (64927759)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ruzsai családi ház hirdetés (72837213)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 94117 m2
Szobaszám: 2
Ruzsa, 10 hektáros birtok, tanya épülettel, aszfaltozott úttól 800 méterre eladó. Az ingatlan javarészt legelő besorolású, a te...
18 500 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (29492934)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó tágas családi ház nagy kerttel, gazdálkodásra is kiváló lehetőség! Cecén, Fejér vármegyében megvételre kínálunk egy 79 ...
28 000 000 HUF
354 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (95773967)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Előszálláson eladó egy barátságos, 42 m2-es családi ház, amely ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak vagy aká...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (83427834)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ercsiben, pár perc sétára a Duna-parttól! Egy 530 m2-es, összközműves telken kínálunk megvételre egy 135 m2...
36 900 000 HUF
271 323 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (73687299)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2