Eladó ház 40 millióig (13642 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 642 db
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (39764296)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2087 m2
Szobaszám: 1
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, Gávavencsellőn  eladó egy 60 m²-es,  családi ház, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan ...
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztacsaládi családi ház hirdetés (89857719)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pusztacsaládon, az m85 és m86 autóút közötti településen eladó egy 1543 m2 telken lévő egyszintes, tégla építésű családi ház me...
19 500 000 HUF
152 343 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (93979327)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli lehetőség a Bükk kapujában – felújítandó családi ház Dédestapolcsányon Ha egy nyugodt, zöld környezetben képze...
12 500 000 HUF
152 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (27327722)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Zártkerti ingatlan, egyszintes, kétszobás, felújítandó téglaépülettel eladó! Megvételre kínálok a XVII. kerület csendes mellé...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34989374)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 71 m2-es, 2...
7 600 000 HUF
107 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi családi ház hirdetés (87793577)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Várvölgyön Várvölgy csendes részén kínálunk megvételre egy 52 m2-es, 1+1 szobás családi házat, amely az 1960...
28 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (92582357)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1783 m2
Szobaszám: 4
274 Négyzetméteres felújítandó lakóingatlan Felsőcsinger. Ajka egyik legmagasabb részén helyezkedik el ez a nagyméretű ingatl...
26 800 000 HUF
97 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (63365383)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1579 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldváron, központhoz közeli helyen egy 3 szobás, 98nm-es kertes családi h...
8 999 990 HUF
91 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (63332242)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1648 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüreden a 33-as főúthoz közel eladó egy 2 szobás, 57, 45 m2 alapterületű, komfortos, összközműves családi ház, 1648 m2-es ...
17 000 000 HUF
298 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátmonostori családi ház hirdetés (34246413)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 4
Bátmonostoron eladó 100 m2-es, családi ház 45 m2-es üzlethelyiséggel, nyári konyhával, pincével, 1224 m2 telekkel. Vegyes szere...
16 500 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (44774934)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 2
Eladó Örkényen 73 nm-es felújított családi ház. a telek 1677nm-es. a főépülethez 45 nm-es épület tartozik, amely lakássá alakít...
35 000 000 HUF
479 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi házrész hirdetés (79237136)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 24 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nagykőrös központjához közel, a Tázerdei utcában egy 24 m²-es, 1 szobás házrészt, amely ideális választás leh...
9 900 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (57398924)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház szeged–kiskundorozsma csendes RÉSZÉN! Szeged Kiskundorozsma városrészében kínálunk megvételre egy 50 m²-es ...
28 590 000 HUF
571 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salköveskúti családi ház hirdetés (99597447)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Salköveskúton, nagy telekkel! Salköveskút csendes, nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy 88 m²-es, 2 szob...
38 900 000 HUF
442 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (44867777)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a központhoz közel 85 nm családi ház 730 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, közle...
35 500 000 HUF
417 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23792435)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (62346568)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó családi ház Eger Felsővárosában Eladó Eger Felsőváros csendes, mégis közpon...
26 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (46563328)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1029 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, a Mátra K-i oldalán fekvő Recsk településen 90m2-es, 3 szobás, megkímélt állapotú családi ház 1029m2-es panorámás ...
23 000 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnai családi ház hirdetés (25595391)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2140 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Kápolna 73 m2-es, családi ház eladó! Az ingatlan a település egyik csendes mellékutcájában, aszfaltozott út menté...
22 000 000 HUF
301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal