Eladó ház 40 millióig (13641 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 641 db
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (34667233)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladásra kínálunk Cibakházán egy 100 négyzetméteres...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (66129113)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2374 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Családi Ház Somlóvásárhely Otthonos kényelem a Somló lábánál. Felújított családi ház hatalmas telekkel...
29 900 000 HUF
321 505 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kőröstetétleni egyéb ház hirdetés (56146365)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 5755 m2
Szobaszám: 2
Eladó tanya Kőröstetétlenen nyugalom, természet és saját föld egy helyen Ha elvonulnál a város zajától, és egy olyan helyet ke...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasgergei családi ház hirdetés (91752643)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nógrád vármegyében, Egyházasgerge csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy 3+1 félszobás, két lakrészes, különálló család...
18 000 000 HUF
197 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi családi ház hirdetés (69284333)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 4356 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miháldon egy 95 m²-es, téglaépítésű családi ház, amely egy impozáns, 4356 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan felújí...
21 900 000 HUF
230 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (44324215)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 5086 m2
Szobaszám: 2
Egy kedves zalai zsákfaluban várja új tulajdonosát ez az 5086 m² területen fekvő birtok, melyen egy 46 nm-es, beton alapra, 197...
5 900 000 HUF
128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (94444336)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1655 m2
Szobaszám: 4
Letenye egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 71 m²-es, 4 szobás családi házat, amely egy 1655 m²-es telken he...
31 900 000 HUF
449 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Surdi családi ház hirdetés (84376943)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2583 m2
Szobaszám: 2
Ha szeretne festői környezetben, kényelmes, élhető helyen élni mindennapjait, akkor ez a telek Önre vár, 60 m2-es 2 szobás házz...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (98433372)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Nagykanizsa kedvelt városrészében található ez az 1968-ban épült, összközműves, 78 nm-es, két szoba+ nappalis udvari téglalakás...
16 800 000 HUF
215 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszerdahelyi családi ház hirdetés (58179969)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 1373 m2
Szobaszám: 4
Ön megálmodja, mi megvalósítjuk! Számtalan lehetőséget magába rejtő ingatlant ajánlunk figyelmébe, az üzleti, befektetési lehe...
22 500 000 HUF
107 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petriventei családi ház hirdetés (53357199)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1347 m2
Szobaszám: 5
Eladóvá vált Nagykanizsától 15 km-re Petriventén kétszintes, téglából épült, energetikai felújításon átesett 125 m-es 5 szobás ...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (52556274)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Nagykanizsa észak-keleti városrészében eladó lakóház! Elkerített, saját udvarrésszel rendelkezik az a 115 nm-es, tégla építés...
25 000 000 HUF
217 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (65757598)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Debrecen Kerekestelepen, csendes, rendezett, aszfaltos utcában 568 m²-es építési telek, 60 nm-es, tégla építésű, teljes körűen ...
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (24553692)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (48537941)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarkeszi családi ház hirdetés (39848694)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 5046 m2
Szobaszám: 3
Azonnal csapj le rá, ne kattints tovább! Fél hektár erdővel és házzal, ritka lehetőség! Magyarkeszi 5046 m2-es telek, 77 m2-es ...
10 000 000 HUF
129 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (35724579)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Maroslelén saroktelkes családi ház nyugodt környezetben Szegedtől mindössze 15 percre, Maroslele csendes részén kínálok megvét...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (13478424)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (49677994)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2