Eladó ház 40 millióig (13636 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 636 db
Eladó Mendei házrész hirdetés (49495925)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Mendén (Pusztaszentistván) a vasútállomás közelében eladó 2000-ben téglából épült - étkező/konyhás + 2 szobás jó állapotú lakás...
39 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (85214684)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Új a PIACON! Eladó Kókán, zártkerti övezetben egy 65, 5 m²-es, betonalapra épült, téglafalazatú családi ház. Az ingatlan el...
18 500 000 HUF
231 250 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (53493263)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó, 4 szobás ikerházfél hatalmas telekkel nagykátán ELADÓ Ha új otthonát teljes mértékben saját ízlése és igényei sze...
35 000 000 HUF
432 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (45939997)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tápiószecsőn egy 424 m²-es telken elhelyezkedő 50 m²-es kis házikót. A vályogból épült ingatlanban egy elősz...
29 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei házrész hirdetés (71314453)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Mendén (Pusztaszentistván) a vasútállomás közelében eladó egy 2000-ben téglából épült, étkező-konyhás + 2 szobás, jó állapotú l...
39 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (24232838)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 918 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegyében, Vésztő városában egy 80, 4 nm -es Családi Ház, aminek a telek mérete 918 nm. Az ingat...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárándi családi ház hirdetés (49938141)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1213 m2
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi Hajdú-Bihar Vármegyében, bárándon egy 93, 4 nm -es Családi Ház, aminek a telek mérete 1213 nm. Az ingatl...
35 000 000 HUF
376 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (33336349)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúszovát, Verestelep részén eladásra kínálok egy, 63 nm alapterületű, vályog falazatú családi házat. A...
14 500 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (97437749)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 8
Kétgenerációs otthont keres Békés egyik csendes, kedvelt részén? Ezt érdemes megnéznie. Egy 155 m²-es, jól átgondolt elosztás...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (14533397)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (95734623)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas családi ház 1354 nm-es telken állami támogatásokra alkalmas, felújított fürdőszobával és kandallóval! Eladó egy 131 nm-...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (93934935)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Szerencsen, csendes zsákutcában, jó szomszédsággal. A 60 m2-es, 2 szobás ingatlan 20...
38 900 000 HUF
617 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakeszi családi ház hirdetés (22496774)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3
Tiszakeszi kossuth út - 92 m2, 3 szobás, szilikát falazatú családi ház ELADÓ Az ingatlan az Otthon Start Hitelprogram -nak megf...
16 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci házrész hirdetés (34274117)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk az Avasi pincesoron a belvároshoz közel, egy 20 méter hosszú, 4 méter széles borospincét. a Nagyavasi alsó so...
6 890 000 HUF
229 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Megyaszói családi ház hirdetés (91267653)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2219 m2
Szobaszám: 2
Megyaszó település nyugati részén eladó egy felújítandó 100 nm-es keresztúri kő építésű családi ház! Az ingatlan egy 2219 m2-es...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaszadai családi ház hirdetés (74976743)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Taktaszadán, Szerencs városától 3 km-re jó állapotban levő 75 m2-es családi ház eladó. a ház belülről rendben, akár költözhető ...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (33239924)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Mezőcsát központi részén kínálok megvételre egy 135 nm-es, kétszintes családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár kétgen...
26 500 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (45423534)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (17738455)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőkeresztes szívében egy igazán különleges hangulatú, 69 m2-es polgári jellegű családi ház, 325 m2-es telken. Az inga...
14 000 000 HUF
202 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (45494893)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal