Eladó ház (58712 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 712 db
youtube videó Eladó Gyulai családi ház hirdetés (74767375)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: n/a
Gyulán, a fürdőtől 10 perc sétára – két épületből álló, több generáció együttélésére alkalmas ingatlan eladó! Gyulán, csendes...
79 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47334327)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes családi ház Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában! Ez a 295 nm-es otthon, amely egy csendes és parkosít...
159 000 000 HUF
548 275 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győrszemerei családi ház hirdetés (53547534)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1139 m2
Szobaszám: 3
A Best of Ingatlan Győr - Ingatlaniroda, eladásra kínálja Győrhöz közel, Győrszemere elején, a Bakonyér utcában található, 70 m...
57 900 000 HUF
827 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyteveli családi ház hirdetés (36628936)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1324 m2
Szobaszám: 2
Eladó tornácos családi ház Pápa közelében, nagy telekkel, melléképületekkel Pápától mindössze 10 percre, csendes, nyugodt utcá...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (32344216)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 6
Gyulán, fürdőövezetben kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, kétgenerációs családi házat! A 652 m²-es telk...
79 900 000 HUF
499 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54724492)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ha valami igazán különlegesre vágyik, amit nem lehet egyetlen kategóriába besorolni, akkor érdemes most megállnia egy pillanatr...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpakonyi családi ház hirdetés (57492557)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 1
FIGYELEM! ! ! Felsőpakonyon kínálunk eladásra egy 437m2-es telken álló 39m2-es házikót. Az ingatlanban egy szoba, konyha, e...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (95623749)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 2
Csak NÁLUNK! Eladó Dabas-Gyón csendes, családi házas övezetében egy felújítandó ingatlan, mely ideális lehetőséget kínál sajá...
22 000 000 HUF
338 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (49428474)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1672 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Erdőteleken!
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (39954432)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Ízlésesen felújított, hangulatos parasztház eladó Jászkiséren – akár kétgenerációs otthonnak is! Eladásra kínálunk Jászkiséren...
15 500 000 HUF
129 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivádi családi ház hirdetés (48577374)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2083 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Ivádon, egy csendes utcában található 90nm-es családi házat, ...
12 300 000 HUF
136 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (33858146)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában eladó Tatabánya kedvelt családi házas övezetében Alsógallán, ez a hangulatos kis...
75 000 000 HUF
721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (32465347)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
75 000 000 HUF
721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (42339135)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 629 m2
Szobaszám: 5
Cibakháza központjában, 100 nm-es, családi ház eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: - Vályogból épült 1950-es években -Fe...
18 900 000 HUF
189 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (63546322)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Monori befektetés 3:1-ben! Budapesttől mindössze 37 perc autóút távolságra elhelyezkedő település sokak számára kedvelt agglo...
64 700 000 HUF
681 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (47164423)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 745 m2
Telekterület: 4423 m2
Szobaszám: 16+ 2 fél
Pécel belterületén kertvárosi csendes környezetben– Új építésű, kétlakásos luxus ingatlan hatalmas telekkel! Pécel közkedvelt...
530 000 000 HUF
711 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (69634357)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiemelkedő befektetési és fejlesztési lehetőség Veszprém Jeruzsálemhegy városrészében! Veszprém egyik kedvelt, kertvárosi öve...
139 000 000 HUF
1 404 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (48636324)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 5509 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy felújított, kétlakásos családi ház Gyulafirátóton! A Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton eladó egy igényesen felújít...
87 900 000 HUF
462 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (72844734)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Dabason 300 nm-es intim telken, újonnan épülő nettó 84 nm-es hasznos lakótérrel rendelkező, nappali+3 hálós hátsó ikerház eladó...
79 990 000 HUF
952 261 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (67872984)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 4
Igényes kivitelezéssel készült, azonnal költözhető családi ház eladó Szeged-Tápén Szeged-Tápé csendes, kertvárosias részén, a ...
120 000 000 HUF
1 034 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal