Eladó ház (58672 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 672 db
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (39773224)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Dunaharaszti felsővárosának csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy kétgenerációs együttélésre is kiválóan alkalmas i...
132 500 000 HUF
716 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (27553852)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (39276276)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kezdjétek itt a közös életeteket itt - fiatal pároknak ideális, jó állapotú ikerház saját kerttel és alacsony rezsivel Eladó e...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (46798547)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegyében, kétgenerációs lehetőség Szigethalom központjában? Saroktelken, külön bejáratokkal eledó. Szigethalom központj...
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (33337944)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 4
Nagy családi ház eladó Dunapatajon ritka lehetőség ezen az áron! Ha tágas otthont keres megfizethető áron, érdemes megnéznie ...
21 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (44973338)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Dunapataj település központjában egy 181, 4 négyzetméter alapterületű, 5 szobás családi h...
13 900 000 HUF
76 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (94243437)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Érd, postástelepen, Riminyáki úton, 5 szobás, felújítandó 120nm társasház eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, föl...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (54287222)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigetszentmiklós egyik legcsendesebb, családbarát részén egy kiváló állapotú, 115 m2-es könnyűszerkezetes ikerház, amely...
83 500 000 HUF
713 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (33389569)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 4
Üllő kedvelt, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy 92 m2-es, kétszintes, duplakomfortos társasházi lakást, amelyhez 50 ...
81 900 000 HUF
890 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (54453883)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (42984334)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Pécs-Postavölgyben, a Körömvirág utcában! Csendes, zöldövezeti környezetben eladó egy 120 m²-es, belső kétszi...
66 900 000 HUF
557 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci családi ház hirdetés (16347329)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy izgalmas lehetőséggel bíró, 3 szobás családi ház. a házban egy klíma is rendelkezésre áll, így a nyári hónapokban is ...
33 000 000 HUF
412 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (32545385)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Putnok belvárosában eladó egy vállalkozásra is alkalmas családi ház 2 üzlethelyiséggel, nagy udvarral, gépkocsi beállási lehető...
6 500 000 HUF
54 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai sorház hirdetés (43343374)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ingatlan(ok) Felsőzsolca kedvelt részén! Tervezett átadás: 2026 utolsó negyedéve! Eladó újépítésű 109 nm hasznos alap...
77 990 000 HUF
609 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (33431643)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 4
Sátoraljaújhely 100 nm-es felújított családi ház eladó. Az összközműves, kő falazatú (85cm-es falazat) ingatlan a település cse...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui ikerház hirdetés (84798644)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás 133 nm-es, 3 szintes ikerház Leányfalu egyik legszebb részén, 270 nm-es telekrésszel. A hegyoldali elhelyezke...
78 000 000 HUF
586 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (94588569)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Családi Ház! 🤍 Több generációnak is! Egyedi igény szerint felújítandó, de akár egy festéssel beköltözhető. ✨ Ez a különleges...
145 000 000 HUF
453 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári sorház hirdetés (29376357)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó igényes sorház Öreghegyen – kert, pince, garázs, kiváló elhelyezkedés Székesfehérvár – Öreghegy, Pozsonyi út Székesfehér...
95 000 000 HUF
798 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (14334367)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Ságvári kertvárosban, új építésű, 113 nm -es, 3 szoba + amerikai konyhás nappalival teraszkapcsolattal, 2 fürdő é...
69 990 000 HUF
619 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (66393335)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Oros között, Kemence Csárda vonzásában, új építésű, 15nm-es garázsok mentén összeépített, 95 nm -es, 3 szoba + am...
75 900 000 HUF
798 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal