Eladó ház (58682 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 682 db
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (32895314)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (24379937)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 6
Két lakás + üzlethelyiség egy áráért Kiszomboron! Ilyen ritkán van! Kiszomboron, főút mentén eladó egy 195 nm-es, jó állapotú ...
55 000 000 HUF
282 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (42334843)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájának legcsendesebb részén - a Fűvészkert és a Tisza szomszédságában - eladó egy 189 m2 alap...
178 000 000 HUF
941 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (83452379)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Kórházdombon Ajkán eladóvá vált egy 170 m2-es, 5 szobás családi ház. A telek természetes lejtésének köszönhetően minden emelet...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (27449571)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
***Prémium minőség! *** Érd, Fenyves parkváros tetején kínálunk eladásra egy 2008-ban épült, kifinomult stílusban megvalósított...
235 000 000 HUF
1 098 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (59342839)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megye, Salgótarján Pálfalva városrészében kínálunk megvételre egy 105 m2-es, egyszintes családi házat, amely egy tágas, ...
38 900 000 HUF
370 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (37278533)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik legcsendesebb és legkedveltebb részén, a Báthory-lakópark nyugodt, lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre ...
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (99314568)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának egyik legkedveltebb részén, a színház közelében, gyönyörű környezetben, mégis csendes utcában kínálom ...
115 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54375492)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 336 m2
Szobaszám: 6
Eladó különleges, többfunkciós ingatlan Nyíregyháza belvárosában! Megvételre kínálunk egy 1997-ben épült, kiváló állapotú, köz...
270 000 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (77154944)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Pécs Egyetemváros frekventált részén, a Tiborc utcában! Pécs egyik keresett városrészében, az Egyetemváros ...
92 900 000 HUF
1 119 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (55783776)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 4
92 900 000 HUF
1 119 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (79776858)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 4
92 900 000 HUF
1 119 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (96399545)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 4
Budafok-nagytétény különleges lokációjában, egy kedves, új építésű ingatlanokkal teli, panorámás zsákutcában eladó egy nettó 12...
169 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (93913545)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
18. kerület rózsadombján Almáskert új építésű, nyugodt, kertvárosias részén eladó egy 2019 -ben épült belső kétszintes 131 m2 (...
160 500 000 HUF
1 225 190 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (19877724)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház a 20. KERÜLETBEN. Pesterzsébeten, csendes és nyugodt környezetben eladó egy 108 nm es két szintes ikerház, garázz...
84 900 000 HUF
786 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi ikerház hirdetés (98247389)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Kertkapcsolatos Lehetőség Újbudán! Ikerházfél Eladó a Sáfrány UtcábanSaját kertet, garázst és bővíthető életteret keres Budapes...
99 900 000 HUF
1 085 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (93653985)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újépítésű ingatlanok eladók! ! ------ Kérje bemutatónkat, tájékoztatónkat! ------Békés megye, Békéscsaba közkedvelt kertvárosi ...
79 490 000 HUF
836 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43548434)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 198 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán 104, 5 nm-es, új építésű társasházi lakás, 200 nm-es kizárólagos használatú telekhányaddal eladó. Az ingatlan a bel...
104 800 000 HUF
1 007 692 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (32992399)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán 120 nm-es új építésű családi ház eladó. Az épülő ingatlan a sportcsarnok közelében, 750 nm-es telken, elegáns, amer...
91 000 000 HUF
758 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal