Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33994543)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 8
Pécs-egyetemvárosban, prémium környezetben 3 szintes, 188 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 900 nm, 30%-os beépíthetőség...
165 000 000 HUF
877 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacsótai egyéb ház hirdetés (53794576)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1
Gyönyörű környezetben Nagyvátyon a Horgásztó partján eladó egy teljesen felújított kisház, 810 nm-es telken, kocsibeállóval és ...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (19352913)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Pécsett, Papkert városrészben, 3 szintes, 230 nm-es, 5+2 félszobás, jó állapotban lévő, különálló családi ház eladó. A ház 3 ...
149 000 000 HUF
647 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (72743738)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 1170 m2
Telekterület: 2330 m2
Szobaszám: 10
Beruházók és fejlesztők Figyelem! Kiváló lehetőség kozármislenyben - sokoldalúan hasznosítható ingatlan Kozármisleny frekventá...
179 900 000 HUF
153 760 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (53135989)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Harkányban eladó a képeken látható, 899 nm-es telken található, 95 nm-es, felújított, jó elosztású, 3 szobás, sátortetős család...
81 990 000 HUF
863 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (48773644)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 172 m2
Szobaszám: 4
Pécs kedvelt városrészében, a Tettyén, a Tettyei mésztufa barlang közvetlen közelében eladó egy összesen 135 nm-es, kétszintes ...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (67747879)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Eladó luxus családi ház – 300 nm, 6 hálószoba, 3 fürdőszoba, 60 nm tároló, 1200 nm telek, -több generációs, prémium kategória m...
199 900 000 HUF
666 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (71934259)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Magas minőségű anyagokból, saját udvarral, környezettudatos kialakítással rendelkező családi házat kínálunk megvételre, a Mecse...
165 000 000 HUF
1 114 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39991357)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
159 000 000 HUF
1 104 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (92434374)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Mecsekoldalban, Felsőgyükés, csendes, erdőközeli részén, új építésű, exkluzív, örökpanorámás, ikerházak eladóak. A házak...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (48795995)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 6
Kozármisleny kedvelt részén, 857 nm-es telken, eladó egy 180 nm-es, 3 szintes, 4 szoba + nappali-étkezős családi ház A ház, eg...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (27755777)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 1
Pellérd-Szőlőhegyen, Ördögvölgyben 863 nm-s telek, 30 nm-s házzal és pincével eladó. A ház betonfödémes, jó állapotú, a telek...
7 900 000 HUF
263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35793322)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 6
Pécs-Postavölgyben, újszerű állapotú, 262 nm-es, kétszintes, nappali + 5 hálószobás családi ház eladó. A ház két szintes, a f...
155 000 000 HUF
824 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (59763787)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Villányban, városközpontban eladó egy 90 nm-es, 3 szobás, 4 fürdőszobás teljes felújítást igénylő tégla-terméskő és vályogból é...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (19939527)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 7
Pécs Tettye városrészen örökpanorámás családi ház eladó. Energetikai besorolás: G Az ingatlan gyönyörűen karbantartott, felú...
239 900 000 HUF
648 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97564328)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett a Magyarürögi út mellett, a Lajkó Közben, kétszintes, 87 nm-es, különálló családi ház eladó. Az alsó szinten préselő,...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (44478943)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Kozármisleny Újtelep részén, a Malomrét utcában újépítésű családi házak saját kertkapcsolattal eladóak. A lakótér belső két s...
109 000 000 HUF
778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (81932344)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Egyetemvárosban, a Tiborc utcában, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház összesen 257 nm, a lakótér 131 nm, az ...
104 900 000 HUF
408 171 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (45794832)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 9
Pécsett régi kertvárosban 593 nm-s telken, 200 nm-s, 3 szintes családi ház eladó. A ház 1970-ben épült, szerkezetileg kiváló ...
149 990 000 HUF
749 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal