Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Pilisborosjenői családi ház hirdetés (73315434)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 521 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 13+ 1 fél
Nagycsaládnak, bérbeadásra, szálláshelynek, csendes, szép környezetben! Pilisborosjenőn, csendes, panorámás, szép utcában, 81...
219 000 000 HUF
420 345 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (54821724)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 4
Püspökladányban eladó egy 646 nm-es telken fekvő 190 nm-es beton alapon tégla falazatú teljes körűen felújított ingatlan! A cs...
77 800 000 HUF
409 473 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (29244388)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 8
Tágas, modern, többszobás, kerttel rendelkező, ingatlan eladó! Szigethalom központjában keresi új gazdáját ez a nappali + 6 szo...
129 000 000 HUF
648 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (69572223)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1513 m2
Szobaszám: 4
Dabas Sári főút közelében eladó 93 nm-es családi ház 1513 nm-es telken. Megvételre kínálunk Dabas-Sári jól megközelíthető részé...
60 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93756343)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1482 m2
Szobaszám: 3
Ez a tégla építésű, 115 m²-es családi ház ideális választás mindazoknak, akik tágas életteret és nagy teleket keresnek Kecskemé...
65 000 000 HUF
565 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői családi ház hirdetés (59174547)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1962 m2
Szobaszám: 3
Jászkarajenő csendes utcájában eladó egy részben felújított 86 nm-es, 2 (3) szoba + nappalis családi ház, 1962 nm-es telken! a ...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarcsanádi családi ház hirdetés (21517754)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 4
Magyarcsanádon 3 szobás, 152 nm-es családi ház eladó! Az ingatlan főbb jellemzői:- 1117 nm telek- Vegyes falazat- Vegyes tető (...
29 500 000 HUF
191 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Városföldi családi ház hirdetés (79574222)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1426 m2
Szobaszám: 2
Eladó Városföld csendes, rendezett utcájában egy hitelezhető, részben felújított, szigetelt családi házVárosföld nyugodt, jól k...
58 000 000 HUF
763 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (91489236)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nm, napplai+egy szobás, 500nm-es telekkel. Érd kedvelt, központi helyén kínálunk meg...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Ibafai családi ház hirdetés (68295435)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 16838 m2
Szobaszám: 5
Baranya vármegyében a Zselic lankái között, természetvédett területen csendes, kis településén, 1, 7 hektáros komlex farmgazdas...
285 000 000 HUF
2 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpakonyi családi ház hirdetés (48494712)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 4
Csend, természet és Budapest közelsége iker ház eladó, romantikus, felfelé fejlődő FelsőpakonybanHa olyan otthont keres, ahol a...
79 800 000 HUF
840 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (37743376)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 8
3 Az 1-ben ingatlan ALMÁDIBAN, HÁROM szeparált lakóegység teljes BERENDEZÉSSEL Balatonalmádi központjától 5 percre eladó egy ...
229 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi családi ház hirdetés (69644324)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás 77 m2-es családi ház Dánszentmiklós kiváló részén, közel Budapesthez. Az ingatlan kiváló elosztású 1171 m2-es ...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (94783433)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Modern, új építésű családi ház nagy telekkel Csévharaszton természetközeli élet, nyugodt környezetben Ha olyan otthont keres, ...
85 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (95348783)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun tágas telekkel, külön garázzsal! Jászfényszarun eladó egy 110 nm-es, jó elrendezésű családi ...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (52372363)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2851 m2
Szobaszám: 4
Jászfenyszaru dinamikusan fejlődő, folyamatosan fellendülő városában kínálunk megvételre egy komoly potenciállal rendelkező ing...
25 200 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (39439543)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 6
Monor - 2 generációs családi HÁZ VÁROSKÖZPONT közvetlen KÖZELÉBEN 901 nm-es TELKEN FELÚJÍTOTT Monoron, a városközpont közelébe...
149 900 000 HUF
745 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (39443383)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, nappali + 3 szobás otthon Monoron kertkapcsolattal, 2 fürdőszobával, MEDENCÉVEL! Monoron, a Temesvári út környéké...
116 999 000 HUF
1 093 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (87495744)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, garázskapcsolatos ikerházfél, kb. , 200 Nm-es telekkel, csatornával! Várható át...
86 000 000 HUF
1 048 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (23427966)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1196 m2