Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Tassi családi ház hirdetés (52997475)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (83368377)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 2026-ban épülő, 4 szoba + amerikai-konyhás nappalival rendelkező, napfényes, önálló családi házat, amely ...
127 000 000 HUF
927 007 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (23365849)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 9
Befektetők vállalkozó szelleműek figyelem! Vecsés központi részén az állomáshoz közel, így a tömegközlekedés adott, eladó egy...
185 000 000 HUF
552 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (12846435)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség Monor csendes utcájában 20 perc BUDAPESTTŐL! Eladásra kínálunk Monor kertvárosi, átmenő forgalomtól m...
64 000 000 HUF
556 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (71482531)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Üllő legjobb környékén eladó új építésű ikerházfél magas műszaki TARTALOMMAL! 2026 Tavasszal KÖLTÖZHETŐ! 15%-Al FOGLALÓZHATÓ...
120 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (93959727)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű és 2, 58 m belmagasságú, ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (63444746)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Két külön bejáratú lakás 41m2 és 67m2 egy házban, egyben kedvező, 80. 000. 000 Ft irányáron eladó a XVII. kerületben. Rákoscs...
80 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (43539843)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Pécel központjához, egy 454nm-es összközműves telekre épült, háromszintes, 172nm-es ikerházfelet. Hasznos é...
88 378 412 HUF
513 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (56443872)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Monor csendes utcájában 1 016 nm TELEK Eladó különleges adottságokkal rendelkező családi ház Monor nyugodt, ...
72 000 000 HUF
395 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (32874357)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2854 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon eladó, hangulatos, verandás, 2 szoba + nappalis családi ház, nagy 2854 nm-es telekkel! Az ingtlan az első része 196...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34763494)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (44522895)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Pest MEGYE***Halásztelek***Családi ház***Ikerház***4+2 szoba Eladásra kínálok Pest megyében Halásztelken a Dobay cukrászda, Sp...
127 500 000 HUF
1 237 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (32563738)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Örök panorámás, önálló családi üdülőház eladó Szentendrén, Pismányban, aszfaltos utcában, 1085 m2-es, körbekerített SAROKTELKEN...
345 000 000 HUF
2 129 629 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (44649571)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 3724 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív lehetőség simontornyán. Két épület, hatalmas telek, komoly POTENCIÁLSimontornya egyik kiváló elhelyezkedésű részén kín...
85 000 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (45779694)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 3
Budakeszi Nagyszénászugban eladó egy 60nm családi ház. a tetőtér beépítésével a mérete tovább növelhető. Gondozott kertjében so...
71 572 920 HUF
1 192 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (87992377)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 4
Baja belvárosának kedvelt lokációjában a Petőfi Sándor utca 38. Sz alatt eladó egy 2018-ban, saját részre épített kettő szintes...
178 000 000 HUF
890 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (42722244)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladom 86 nm-es hasznos alapterületű abszolút száraz, világos, belső adottságait tekintve nagyon élhető elrendezésű helyiségekb...
56 900 000 HUF
661 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (92427454)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 7
Mátraterenye Nádujfalu településrészének központjában kínálunk megvételre egy 2029 m²-es telken elhelyezkedő, két külön funkcio...
37 900 000 HUF
200 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (48454377)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában, Hajdú-Bihar vármegye egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 82 m²-es, jó állapotú családi h...
88 900 000 HUF
987 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ebesi ikerház hirdetés (83363542)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
Ebesen kínálunk eladásra, igazán különleges, , magas műszaki tartalommal megépített új családi házat, amely ideális választás l...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal