Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (97483575)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kertvárosi lehetőség RákoshegyenKeresed azt a házat, ami már ma otthon lehet és közben teret ad a terveidnek...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (92455549)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 4
Halászteleken lévő ingatlan kínálok megvételre, amely 804nm-es összközműves telekre épült 2019-ben. a 94 nm-es ingatlan téglábó...
139 932 486 HUF
1 488 643 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (73745337)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat, 350...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi ikerház hirdetés (67555573)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A település központjában, mégis csendes kis utcában kínálok megvételre egy 2025-ben készült minőségi kivitelezésű, kiváló elren...
92 990 000 HUF
1 056 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (39881694)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Szigetszentmiklóson egy saroktelken álló, új építésű családi házat, amely 95%-os készültségi állapotban van. ...
129 000 000 HUF
1 057 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (72484443)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 967 m2
Szobaszám: 4
Eladó Új építésű Családi Ház Bugyin Modern Kényelem, Csendes KörnyezetBugyi település új parcellázású, csendes és rendezett rés...
115 200 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (49255746)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Pacsirtatelep szívében a Magyarok Nagyasszonya teréhez közel, két generációscsaládi ház külön bejáratokkal, kertrészekkel és ga...
119 000 000 HUF
517 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (37265545)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, felújított családi ház eladó Gyálligeten befektetőknek, nagycsaládosoknak ideális lehetőség! Gyálligeten, csende...
129 990 000 HUF
666 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (24773763)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet. Az ing...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (78373349)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsányon eladó egy 677 nm-es körbekerített telken lévő újépítésű 126 nm + 12 nm terasz ikerház fél. Hőszivattyús fűtésrend...
119 900 000 HUF
850 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (64415224)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 5
Az ikerház hátsó lakása tökéletes választás azok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, de nem szeretnén...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi ikerház hirdetés (48771244)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Soroksár szívében! Ikerház + 2 különálló melléképület ) egy telkenOlyan otthont keresel, ahol több generáci...
116 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (32523273)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vásároljon életérzést a Duna-partján, Budapest mellett! Budapesttől mindössze 20 kilométerre, Áporkán eladó egy közvetlen Duna-...
124 900 000 HUF
1 032 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (43824488)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
93 000 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (73339565)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós központjához nagyon közel, igényes, frekventált, de csendes utcában, eladó egy nettó 112 m2-es, két generáció...
109 000 000 HUF
973 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (73793421)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 8
Három lakássá osztott ház! ! Eladó Halásztelek központjától csak 400 méterre, jelenleg is 3 külön bejáratú, 3 önálló lakásként ...
140 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (68247337)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 4
Garázsos, önálló családi ház! Bugyin, csendes, kulturált környezetben kínálok eladásra új építésű, nettó 132 nm, 4 szobás, gará...
102 900 000 HUF
779 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (64474835)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház pesterzsébet csendes RÉSZÉN! Eladó Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet igen kedvelt családi házas övezetéb...
105 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (13133394)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin eladó egy 180 nm-es, hat hálószobás, dupla komfortos, két szintes, felújított, sorház, 200 nm-es telekkel. Az als...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (34162979)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy újonnan épülő, 85 nm es belső hasznos alapterületű ikerház utcafronti részét! Diosdon, az Interspár mögöt...
100 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal