Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (37448741)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Aglomerációba költözők figyelmébe is! Újabb lehetőség a Villaparkban! Budajenőn, a Templomvölgy Villaparkban 750 m²-es telk...
300 000 000 HUF
1 395 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (48499148)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
ÜRÖMHEGY közkedvelt utcájában, panorámás telken egy új fejlesztés keretében ikerházi lakások megvásárolhatók most bevezető áron...
219 000 000 HUF
1 520 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (86845971)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
ÜRÖMHEGY közkedvelt utcájában, panorámás telken egy új fejlesztés keretében ikerházi lakások megvásárolhatók bevezető áron! ! ...
219 000 000 HUF
1 520 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (93954496)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunakeszi kertvárosi részén egy új építésű, 127 nm-es, 3+1 fél szobás, 2 szintes, téglaépítésű ikerházfél, garázzsal, 150...
160 000 000 HUF
1 259 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (42877973)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 5
A kivitelezés elkezdődött.  Várható átadás 2026 III. Negyedév. Eladó egy panorámás ikerházfél 500 nm saját telekrésszel! A...
236 000 000 HUF
1 573 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (22536774)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Testvérhegy tetején, ámulatba ejtő panorámával, mégis jó közlekedési lehetőségekkel kínáljuk bérlésre, illetve eladásra 2025 Év...
495 000 000 HUF
2 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93562573)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Őrbottyán központi részén, mégis csendes, nyugodt helyen nagy telekkel, kiváló minőségben lehet Öné ez az önálló, gyönyörű tégl...
119 000 000 HUF
1 017 094 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (84654933)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5250 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kiváló ingatlan befektetésre vagy akár pl. Lovak tartására is! Gyönyörű helyen, Somlyóra panorámás telekkel. - Telek: 5250 nm...
150 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (13643224)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele! Hamarosan költözhető! a képek április közepén készültek. Kb. 30 Éve építkező, referen...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (44393733)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó ikerház mindkét fele. Hamarosan költözhető! Még választhatóak a szaniterek, burkolatok! Kb. 30 Éve építk...
109 500 000 HUF
920 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36254377)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Eladó 3. kerület, Csillaghegy Duna felőli oldalán egy két szintes, 160 nm-es, nappali+3 szobás, nyugati tájolású, új építésű cs...
275 000 000 HUF
1 718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (79364695)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 6
Eladó II/a Adyligeten 171nm 5szobás családiház 839 nm telekkel. Csendes, sík utcában található, Adyligetre jellemzően ős fás ...
209 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (69839234)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen csendes utcájában, Új építésű ikerház leköthető. Az épülő ingatlan 112 nm-es, Nappali + 4 szobás. a két ház csak a...
104 900 000 HUF
936 607 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (42522543)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ha nagyobb telekkel rendelkező házat keres, úgy megtalálta! Fantasztikus helyen, erdő közelében, szinte zsákutcában lévő, így c...
104 900 000 HUF
904 310 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (95774299)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: n/a
Vác új építésű lakóparkjában 92 nm-es, új építésű, nappali + 3 szobás, belső kétszintes  sorházi lakás leköthető.  A házak csak...
97 500 000 HUF
1 059 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (77547983)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: n/a
97 500 000 HUF
1 059 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (69163297)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 5
Eladó II/a Széphalom csendes zsákutcájában 183nm 5 szobás családi ház 343nm telekkel. 2003-Ban épült, (második tulajdonosa van...
269 900 000 HUF
1 474 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (65648793)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 2
3. kerület zöldövezeti részén, Csúcshegyen található, a telek mérete 1091 m2. A rajta lévő hőszigetelt, de felújítandó állapot...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (64983777)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
A családi ház egy 1280 nm-es gyönyörű parkosított kertben található kerti tóval, grill terasszal, 2 állásos garázzsal és térk...
150 000 000 HUF
675 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (35963446)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Megvételre kínálok III. Ker. -Ben, aranyhegyen egy 2016-ban épült, netto 303m2-es, 2 szintes újszerű ÁLLAPOTÚ családi házat, me...
429 000 000 HUF
1 415 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal