Eladó ház (58687 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 687 db
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (15335428)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 5
Balatongyörök szívében eladó villa – Panorámás otthon, befektetés és nyaralás egyben, pár lépésre a Balatontól!  Képzelje el, ...
154 000 000 HUF
905 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (48766455)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi házak tervasztalról lefoglalhatók Siófok Fokihegyen – Balaton közelében! Siófok kedvelt, folyamatosan fejl...
77 000 000 HUF
1 241 935 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (93279477)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 850 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
Keszthelyen csendes zsákutcában mégis közel a belvároshoz hangulatos, masszív családiház 850 nm-es telken eladó. Az ingatlan fe...
77 900 000 HUF
91 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási családi ház hirdetés (97269448)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 1
Keszthely mellett Gyenesdiáson a Balatonparttól 1 km-re eladó egy rusztikus, összkomfortos 40 nm-es házikó. a 850 nm-es parkosí...
53 000 000 HUF
1 325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (95737221)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Modern elegancia Siófok-Sóstón – új építésű ikerház, ahol a minőség otthonra talál  Eladó Siófok-Sóstó kedvelt, csendes részén...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (29437868)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Modern elegancia Siófok-Sóstón – új építésű ikerház, ahol a minőség otthonra talál  Eladó Siófok-Sóstón új építésű ingatlanok ...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (47238939)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladó apartmanház hévízen – kiváló befektetési lehetőség, azonnal HASZNOSÍTHATÓ! Hévíz, Magyarország egyik legnépszerűbb turi...
150 800 000 HUF
754 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (38744873)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keszthely belvárosában  frekventált helyen eladó egy 44 nm -es 1, 5 szobás fiatalosan felújított  családiház. Az ingatlan kul...
48 900 000 HUF
1 111 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (91233594)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miért pont ezt a házat vegyék meg? -Mert itt található az északi part legszebb strandja, mert egy élhető, virágos zöld ápolt k...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (64399683)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Medencés családi ház Vonyarcvashegyen a 71-es út alatt eladó! Bájos, rendezett  ház (építés éve : 2000), sok-sok zöld növénnye...
144 900 000 HUF
1 449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (29744446)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Hévíz és Keszthely között Keszthely kertvárosban, csendes, barátságos környezetben kétszintes, 2022-ben felújított 70 nm ( 2x 3...
47 900 000 HUF
684 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sényei családi ház hirdetés (76835343)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1701 m2
Szobaszám: 3
Miért ajánlom ezt a vendégházzal bővített  felújított  vidéki házat Sényén? Mert a két épület egyszerre kínálja a pihenés, kik...
71 900 000 HUF
719 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (98371315)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1868 m2
Szobaszám: n/a
Zalaszengróton csendes zsákutcában felújítandó családi ház eladó dupla méretű sík telekkel. Alapterület: 80 nm ház, telek 1868...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Siófoki családi ház hirdetés (44434757)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház Siófok belvárosában – kertvárosi nyugalom, prémium kivitelezés! Az update vip Ingatlaniroda kínálatáb...
129 900 000 HUF
914 788 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Siófoki családi ház hirdetés (44133267)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó újépítésű családiház Siófok belvárosában – kertvárosi nyugalom, prémium kivitelezés! Az update vip Ingatlaniroda kínála...
259 000 000 HUF
911 971 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Ságvári családi ház hirdetés (85524531)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1444 m2
Szobaszám: 5
Update vip ingatlan KÍNÁLATÁBÓL: Modern otthon + vendégház + privát wellness – Ságvár egyik legszebb részén! Valódi ékszerdo...
195 000 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai családi ház hirdetés (24539446)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Eladó Balatonakarattyán, nyugodt utcában épülő 2 családi ház, külön telekkel, haszná...
127 900 000 HUF
1 504 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (87426423)