Eladó ház (58690 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 690 db
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (33437923)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Önálló lakóegység kossuthfalván garázzsal és PINCÉVELBudapest XX. kerületének kertvárosias részén, Kossuthfalván (1202) kínálju...
85 500 000 HUF
1 042 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88444338)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
18. kerületi Kossuth Ferenc-telepen Pestszentimre kertvárosi részén, háromszintes, körbejárható, garázsos, 534m2-es telken, tég...
134 990 000 HUF
449 966 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vácrátóti házrész hirdetés (45773235)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Vácrátóton a Botanikus kert szomszédságában egy vályogépítésű családi házrészt, amely kiválóan ötvözi a hagyo...
33 500 000 HUF
418 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (74646444)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. a családi otthon e...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (77364339)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat, 350...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (39778642)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
XX. kerület mediterrán stílusú ikerház! Itt megtalálja a helyét, itt otthonra lel. Budapest XX. kerület kedvelt részén Gubacsip...
124 900 000 HUF
1 095 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (19659144)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen megújult, világos családi ház a 18. kerület kedvelt részén Teljes mértékben felújított, két fürdőszobás, hőszigetelt n...
134 900 000 HUF
1 482 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (19449593)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (59797884)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 4
18. kerületben földszintes új építésű családi ház eladó! Budapest 18. kerület Kossuth Ferenc Telep városrészén, csendes melléku...
150 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (67744937)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (45452993)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (51835432)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
A 17. kerület csendes, nyugodt részén eladásra kínálok családiházat! 100 Nm, 105 000 000 Ft! ! ! Az ingatlan jó állapotú, kivál...
105 000 000 HUF
1 039 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (19473135)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. a kivitelező sok éve...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (96727145)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház ócsán! Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálok Ócsán egy 64 m2 hasznos alapterületű önálló csal...
36 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (62364377)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a XVIII. kerület legkedveltebb részén, a bókaytelepen egy 738 nm telken lévő 130 nm-es, kétgenerációs önálló c...
145 800 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (84384995)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 4
Ingatlan:Eladó egy gyönyörű, teljesen felújított családi ház Szentendre szívében, a festői Pest megyében. Ez a modern otthon ne...
149 900 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (37439969)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 5
Eladó jó állapotú, kétszintes családi ház Budapest XIX. kerületének kedvelt részén. a 2008-ban épült, 200 m²-es ingatlan egy 37...
129 900 000 HUF
649 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (79487478)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 6
Eladó a XVIII. kerület egyik csendes utcájában egy izgalmas lehetőségeket rejtő, 5 szobás, kétgenerációs családi ház, mely külö...
160 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (27286535)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes újépítésű ikerház! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű és...
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (39449366)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal