Eladó ház (58681 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 681 db
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (45279724)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Csepel beruházási részén egy 563m2-es építési telket. (Besorolása VI-1/Sz-3) Beépíthetősége 55%, max. Magassá...
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (95431484)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1980-ban épült, jó állapotú 1. emeleti ikerház fél, mely 130 négyzetméteres saját udvarrésszel rendelkezik. a Téglaép...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (82131835)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (69617974)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Budapest, XVIII. kerületében, a Gilice térhez közel, eladó egy 2 szintes családi ház, amely külön bejárattal rendelkezik szinte...
139 000 000 HUF
695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (45489732)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó - Új Élet Kezdete Úrin, Pest Megyében! Műszaki:Az épület vegyes falazatú szerkezete egy stabil beton alapra épült, ami ho...
49 000 000 HUF
569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (32494733)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (76265166)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényesen felújított, kétgenerációs családi ház Rákoskerten, termő gyümölcsfákkal hívogató tágas kerttelBudapest XVII. ke...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43636317)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozikVan az a ház, ahol má...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (34998233)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs caládi ház Pesterzsébeten nyugodt utcájában! Kiváló vétel, ha 2-3-4 generációs házat szeretne vásárolni Budapest...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (92633973)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász központjában, 78 nm-es hasznos alapterületű, 3 külön bejáratú szobás, konyha + étkezős, közepes állapotú családi ház...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ilki családi ház hirdetés (99333837)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3943 m2
Szobaszám: 3
Ilk, Kossuth utcában, 160 nm-es, Nappali + 2 szobás, 2 konyhás családi ház, 3943 nm-es telken eladó! Jellemzők:- Vályog, vegyes...
24 990 000 HUF
156 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (53937754)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 4
Újfehértó Béke téren, felújított, 3 szintes, téglaépítésű, 3 szobás, konyha+étkezős, 3 jól bejáratott, folyamatosan működő üzle...
85 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (38434853)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 3
Nyírbogdány Fő utcából nyíló utcájában, teljeskörűen felújított, Nappali + amerikai konyhás, + 2 szobás családi ház, 1055 nm-es...
45 900 000 HUF
588 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (56664976)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza, Korányi kertváros kedvelt részén, 160 nm-es szintes, Nappali, külön konyha+étkezős, + 4 szobás, alápincézett ikerh...
99 500 000 HUF
621 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (63246467)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Ibrány, Városi Óvodához közel, csendes utcában, 110 nm-es, 4 éve teljes körű felújításon átesett, Nappali, Konyha+étkezős, +2 s...
20 900 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (25447667)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 2
Balsa kis utcájában, a Pozsonyi utcában, Tisza parthoz közel, 93 nm-es, 2 szobás, konyha, étkezős, teljes körű felújításon átes...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73428373)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Malomkert szélén, a Patkó utcában eladó egy igényes kivitelezésű, 126 nm-es lakótérrel rendelkező, Nappali + 3 szob...
159 000 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi kastély hirdetés (39873529)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1634 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nagyhalász Mágasor tanyán, 130 nm-es lakótérrel rendelkező, egyedi megjelenésű, Nappali + 4 szobás, teljesen alápincézett, szut...
195 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (74781667)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász, Táncsics utcán, 90 nm-es 3 szobás, konyha+étkezős, teljeskörűen felújított családi ház, 1071 nm-es telken eladó! Je...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (67942298)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180206 hivatkozási számú szegedi családi ház. Eladó felújítandó ikerhá...
56 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal