Eladó ház (59004 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 004 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (97135379)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecen közelében keres tanyasi nyugalmat, erdei környezetben? Józsa mellett eladó egy nappali + 4 hálószobás, „lakóház, udva...
109 900 000 HUF
814 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (42438637)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Debrecen- Ungváriikertben, a Létai útből nyíló csendes utcában, idilli környezetben, neves tervező által megtervezett, 2005-ben...
149 900 000 HUF
832 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (94948523)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébeten önálló telken 60 nm-es földszintes ház eladó! Budapest XX. kerületében, jó közlekedésnél eladóvá vált ez a 2 s...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerági családi ház hirdetés (17446338)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 10 km-re, Egerág újabb részén, felújított, 115 nm-es, nappali+ 2 hálószobás, egyszintes, különálló családi ház, nagy te...
94 900 000 HUF
825 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (81432641)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 779 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Délegyháza kertvárosi, csendes részén egy 46 m²-es könnyűszerkezetes családi ház, amely egy 779 m²-es, kiváló adottságokk...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (53337746)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 4
Prémium családi ház eladó Balatonalmádi exkluzív övezetében – azonnali lehetőség a Balatoni Riviérán Kivételes lehetőség Balat...
219 000 000 HUF
1 084 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kenderesi családi ház hirdetés (93336893)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 552 m2
Szobaszám: 3
Az alföld szívében, remekül alakítható családi ház várja új TULAJDONOSÁT! Megvásárlásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyé...
15 900 000 HUF
163 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (39632497)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló adottságok, azonnal költözhető családi ház TAKTAHARKÁNYBAN! Eladó Taktaharkányban egy tehermentes, 82 nm-es, rendezett...
10 500 000 HUF
128 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárisápi családi ház hirdetés (47844443)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sárisáp csendes utcájában, 121 m2- es, részben felújított családi ház. Az épület, bővítés során nyerte el mostani formáj...
69 500 000 HUF
574 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (54773433)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó két szintes sorházi lakás Szigethalmon – saját kerttel és fedett kocsibeállóval Szigethalmon, csendes, rendezett lakókör...
55 000 000 HUF
763 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44334594)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 4
Prémium otthon prémium kerttel – Szigetszentmiklós kedvelt családi házas övezetében Modern • Igényes • Tökéletes helykihasznál...
95 000 000 HUF
1 217 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai családi ház hirdetés (84465725)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 8911 m2
Szobaszám: 5
Erdészház eladó saját halastóval fél órára Budapesttől- ahol a természet az otthonod! Ez a birtok nem csak egy ház- egy életé...
199 000 000 HUF
765 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94334549)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2