Eladó ház (58855 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 855 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (97335445)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs, napelemes családi ház Szeged-Móravárosban. Szeged kedvelt, kertvárosias részén, Móravárosban kínálunk megvételre...
110 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi házrész hirdetés (52424849)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2143 m2
Szobaszám: 1
Szeged-Kiskundorozsmán utcafronti házrész eladó! Felújított állapotban, egy szoba, konyha és fürdőszoba található az ingatlanba...
36 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (43664534)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 9
Szeged Kecskéstelepen többgenerációs családi ház vagy kiváló befektetés eladó! Szeged kedvelt városrészében, Kecskéstelepen kín...
99 500 000 HUF
440 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (45721399)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179689 hivatkozási számú szegedi családi ház. Kiváló lehetőség várja S...
23 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (83614654)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 5
Tápiószecsőn központ közelében eladó jó állapotú, részben felújított ingatlan! Jó összetételű, aszfaltos utcában várja új gaz...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (83385419)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugo...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (19739937)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 696 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas családi ház Ócsa központi részében két generációnak és befektetésnek is ideális! Ócsa központi részében eladó egy...
84 900 000 HUF
451 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (96592323)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Ajkán felújítandó, 120 m²-es családi ház 500 m²-es telken, nyugodt környezetben! Eladó egy 1960-ban épült, 120 m² alapterület...
47 900 000 HUF
399 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai családi ház hirdetés (44544443)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 3
Karbantartott családi ház jánossomorján – pincével, garázzsal, jó ELRENDEZÉSSEL! Jánossomorja – csendes, nyugodt környezet E...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári családi ház hirdetés (38874494)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #180081 hivatkozási számú ságvári családi ház. Fiataloknak, akik nem lakást akarnak –...
89 900 000 HUF
872 815 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (63733313)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Okos otthon Szigetszentmiklós csendes utcájában. Megvételre kínálok egy 115nm-es 2007-es építésű családi házat Szigetszentmikló...
94 900 000 HUF
825 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (45397938)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Albertirsán, a közkedvelt strand közelében kínálunk megvételre egy fiatal, mindössze 3 éves, letisztult stílusban épült családi...
64 900 000 HUF
927 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46378769)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kinálunk 135nm-es felújitandó családi házat Debrecenben a Csapókertben! A ingatlan 4 szobás, 1070 nm-es telken helye...
85 000 000 HUF
629 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (75243731)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Tószeg központoz közeli részén 90 nm-es, tégla építésű kádárkocka típusú ház ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői: -3 hálószoba ...
25 990 000 HUF
288 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (57571527)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 1 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal *** Össz...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (84433361)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 2 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal *** Össz...
79 900 000 HUF
746 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43237732)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (77372372)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Nem érdemes egy átlagos panellakással összevetni. Ez nem egy negyedik emeleti lakás. Ez egy dupla telkes, kertvárosi családi...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (65563493)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház, saját garázzsal. Az ingatlanb...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (53539429)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Bu...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal