Eladó ház (58855 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 855 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34339779)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 967 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 16
Debrecenben a városközponttól kb. 5 Km-re ÉK-i irányban nagy forgalmú út mellett eladó egy 936 nm-es többfunkciós ingatlan. Az...
539 000 000 HUF
557 394 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53435499)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Debrecen kedvelt részén, a Postakertben nappali + 4 szobás családi ház ELADÓ! Íz ingatlan kiváló választás azok számára, akik ...
220 000 000 HUF
836 501 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35964337)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 7
Debrecenben kiemelt körzetében, a kertvárosban eladó 2 db önálló bejáratú családi ház pihenő kerttel. Ajánlom kétgenerációs cs...
220 000 000 HUF
1 047 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64553659)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 5
Debrecenben Nyulas városrészen gyönyörű 400 nm-es önálló családi ház ELADÓ! Az ingatlan nagyszerű választás lehet nagyobb csal...
275 000 000 HUF
964 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (52275723)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 3
Történelem eladó Debrecen belvárosában Egyedülálló befektetési lehetőség! Lépjen be Debrecen múltjába, és legyen részese ann...
155 000 000 HUF
1 260 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (43836547)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 415 m2
Telekterület: 968 m2
Szobaszám: 7
Hajdúszoboszló központjában, annak csendes utcájában, exkluzív családi ház eladó! Prémium minőség, számtalan extra, igényes b...
175 000 000 HUF
421 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (79924725)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (92445934)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben főút mellet, teljesen felújított 240 nm-es, nappali + 5 szobás családi ház eladó! Nagyszerű lehetőség nagy családo...
139 000 000 HUF
579 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (23523245)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Tégláskertben, kínálok eladásra egy bruttó 150 nm-es, 88 nm lakóterű, belső kétszintes + szuterénnel rendelkező ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (38348447)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, trendi családi otthon sámsonkerten első tulajdonosát VÁRJA! Sámsonkert dinamikusan fejlődő részén, Debrecen belvá...
79 900 000 HUF
815 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (89331477)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Debrecenben, a Liget i. Lakóparkban! Eladásra kínálunk Debrecenben, a Liget i. Lakóparkban egy kétszintes...
199 000 000 HUF
1 105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (65346567)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 6
Debrecen nyugati részén, a Fészek lakóparkban csendes, kis lakóközösségű zsákutcában eladó egy ikerház fele. Főbb jellemzők::...
150 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (47843384)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1980-ban épült, tégla szerkezetű családi ház Kunmadarason. Az ingatlan belső terének eloszlása igen kedvező: kétszin...
21 500 000 HUF
190 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (55354525)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (33155599)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált egy 2006-ban épült sorházi lakás Hajdúsámsonban kerttel, családbarát környezetben! - Valóban egy lakás ÁRÁÉRT. C...
52 000 000 HUF
825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (94267733)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen Falóger kert frekventált részén 80 nm-es otthonos család ikerház. A telek mérete 677 m2, ahol 16 m2 garázs és ...
87 900 000 HUF
1 098 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői sorház hirdetés (93835242)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egyedülálló lehetőség Üllőn a Sportliget lakóparkban! ! Eladó egy modern, energiatakarékos kertkapcsolatos sorházi lakás csal...
124 800 000 HUF
860 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63355237)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Csapókert kedvelt részén kínálok eladásra egy 212 nm-es, amerikai konyha nappalis + 4 szobás belső háromszintes családi házat, ...
104 900 000 HUF
494 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (84574667)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 8
Igazi ritkaság a Nagyerdő alján! Nem mindennapi lehetőség:: akár összeköltözőknek, akár kétgenerációnak, akár ha csak azon go...
315 000 000 HUF
1 016 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (29319424)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecen belvárosában, a Fórum közelében 2 házrész, amely igény szerint egybe is nyitható, így összesen közel 100 m2 lakó...
75 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal