Eladó ház (58855 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 855 db
Eladó Fóti családi ház hirdetés (87444364)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Energiahatékony, napelemes önálló családi ház Fóton! Fót kedvelt, nyugodt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy önálló, 180...
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (49395479)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót KirálydombEladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelkedő ...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (34456584)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten 104nm-es, 340nm kerttel, kocsibeállóval, terasszal, műhellyel, tárolóval rendelkező, nappali plusz három szobás,...
98 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (96449334)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 6
Két önálló lakóegység egy helyen kiváló befektetés kossuthfalván (1202)Budapest XX. kerületének kertvárosias, folyamatosan fejl...
126 500 000 HUF
854 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (63149513)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a Madách...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (94453236)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Önálló lakóegység kossuthfalván garázzsal és PINCÉVELBudapest XX. kerületének kertvárosias részén, Kossuthfalván (1202) kínálju...
85 500 000 HUF
1 042 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (37537132)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 4
Bodajk egyik legjobb, forgalommentes utcájában, nagyon szép kilátással a kastélyra, eladó egy tégla építésű, teljesen felújítot...
75 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (74352799)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180113 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. Új építé...
89 000 000 HUF
890 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39484433)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben a Biharikertben új építésű önálló családi ház eladó! - a családi ház bruttó 127 m2-es, földszintes kivitelezéssel...
125 000 000 HUF
984 251 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (36423339)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4
Eladó Családi ház Hajdúböszörmény szívében! A családi ház egy 617 nm teleken található. A családi ház 2005 ben épült, a telek...
77 900 000 HUF
683 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőrákosi családi ház hirdetés (87486346)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 6
A nyugalom, a modern elegancia és a természet közelsége találkozik ebben a kivételes adottságokkal rendelkező otthonban, amely ...
154 900 000 HUF
737 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galamboki családi ház hirdetés (38433594)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1647 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó! PANORÁMÁS, belterületi telek felújítandó házzal – Zalakaros KÖZELÉBE...
17 990 000 HUF
299 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (74339947)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2425 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180114 hivatkozási számú becsehelyi családi ház. Eladó családi há...
24 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59898417)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (44648937)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 343 m2
Telekterület: 4337 m2
Szobaszám: 6
Vác legexkluzívabb otthona ahol a luxus és a harmónia találkozik Vácon, a város egyik legmodernebb, legkedveltebb részén vár r...
349 900 000 HUF
1 020 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (29576534)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
100 Nm-es prémium családi ház Mosonmagyaróvár SZÍVÉBEN Eladásra kínálunk Mosonmagyaróvár belvárosi övezetében egy minden igény...
85 990 000 HUF
859 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (49852862)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (38188327)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43641179)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Békéscsabán, a Strandfürdő közelében eladó egy teljes körűen felújított, polgári jellegű családi ház! Az ingatl...
75 900 000 HUF
462 804 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43641179)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
75 900 000 HUF
462 804 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal