Eladó ház (59400 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 400 db
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (46694549)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ez az otthon több mint egy ingatlan: egy tudatosan megtervezett élettér, ahol a természet nyugalma, a víz jelenléte és a modern...
239 000 000 HUF
2 414 141 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (29535377)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 1
Győrszentiván csendes mellékutcájában található, egyszobás családi ház. a szoba műpadlós, a többi helyiség hagyományos műkő bur...
39 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (67563524)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 5
Gyulán, Szentpálfalván eladó felújított, kétgenerációs családi ház! Gyula csendes, családbarát részén, Szentpálfalván eladásr...
69 900 000 HUF
466 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (44647123)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó kétgenerációs családi ház Gyulán, az Epreskert utcában! Gyula városközpontjától mindössze 1 km-re, csendes aszfaltos ut...
59 900 000 HUF
402 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai ikerház hirdetés (32646975)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Gyulán, a Németváros városrészben Gyulán, a Németváros városrészben eladó egy 1950-ben épült, tégla szerkezetű, ...
16 900 000 HUF
338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (99543346)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 3761 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű, prémium minőségű otthont keres, ahol a rezsi nem egy tétel, hanem szinte elhanyagolható? Sokak álma a vidékre köl...
110 000 000 HUF
894 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi családi ház hirdetés (75577575)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2954 m2
Szobaszám: 6
Vidéki oázis a Balaton víztükrétől csak 6 km-re! A Somogyi-dombság ölelésében, szóládon eladó egy minden részletében kifinomu...
125 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (73936923)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Nógrád Vármegyében azon belül Somoskőújfalu üdülőövezetében egy 465 nm t...
33 990 000 HUF
283 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi házrész hirdetés (33369542)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 4
X. kerület Óhegy részén, csendes, parkos környezetben eladó 100 m2-es két szintes ikerház fél 215 m2- es telken. Alsó szint: ...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (54469355)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron kiváló helyen, eladó 94 nm - es 3 szobás családi ház, 1058 nm -es telken! Előkertes, parasztház típusú vályog falaz...
14 200 000 HUF
151 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (22136474)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 2
Erdőkertesen, Gézahegy csendes részén eladó egy 40nm-es, tégla építésű, azonnal költözhető kis ház 726nm-es saroktelken! - Sz...
56 500 000 HUF
1 412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (23278433)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertes csendes, nyugodt részén megbízható referenciákkal rendelkező építő által épülő, nappali + 4 szobás családi ház eladó...
104 900 000 HUF
953 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (58579869)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Új és szép, nagy teraszos, tetőtér beépítéses családi ház eladó, Szombathelyen az Oladi dombon, csendes utcában. - Kert: 350 ...
94 000 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai egyéb ház hirdetés (67663348)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Gyulán, a város közkedvelt kertvárosi részén kínálunk eladásra egy 142, 5 m²-es, kétszintes, tégla falazatú társasházi lakást, ...
64 990 000 HUF
457 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari családi ház hirdetés (54879321)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tar – 2 ház 1 áráért a Mátra lábánál!
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (45743657)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lehetőség Somoskőújfaluban, ahol a kreatív kezeknek és a felújításra vágyóknak kedvező ajánlat várja új la...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (72496337)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod településen 104 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan az 1980-as években épült tégla falazattal, beton a...
32 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (95265633)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1755 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecentől mindössze 10 km-re, Hajdúsámson-Martinka csendes utcájában egy hangulatos családi ház, mely ideális választás...
33 990 000 HUF
566 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal