Eladó ház (59401 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 401 db
Eladó Fertőrákosi családi ház hirdetés (87486346)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 6
A nyugalom, a modern elegancia és a természet közelsége találkozik ebben a kivételes adottságokkal rendelkező otthonban, amely ...
154 900 000 HUF
737 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galamboki családi ház hirdetés (38433594)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1647 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó! PANORÁMÁS, belterületi telek felújítandó házzal – Zalakaros KÖZELÉBE...
17 990 000 HUF
299 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (74339947)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2425 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180114 hivatkozási számú becsehelyi családi ház. Eladó családi há...
24 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59898417)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (44648937)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 343 m2
Telekterület: 4337 m2
Szobaszám: 6
Vác legexkluzívabb otthona ahol a luxus és a harmónia találkozik Vácon, a város egyik legmodernebb, legkedveltebb részén vár r...
349 900 000 HUF
1 020 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (29576534)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
100 Nm-es prémium családi ház Mosonmagyaróvár SZÍVÉBEN Eladásra kínálunk Mosonmagyaróvár belvárosi övezetében egy minden igény...
85 990 000 HUF
859 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (49852862)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (38188327)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43641179)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Békéscsabán, a Strandfürdő közelében eladó egy teljes körűen felújított, polgári jellegű családi ház! Az ingatl...
75 900 000 HUF
462 804 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43641179)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
75 900 000 HUF
462 804 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (19244393)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Csorvás központi részén, a várost átszelő 47-es út mellett, vegyes falazatú, hőszigetelt, 105 m2 alapterületű c...
17 900 000 HUF
170 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (65716744)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye Szeghalom városában egy 62 m2 alapterületű családi ház! Álmai otthonát keresi? Nem akar a...
26 900 000 HUF
433 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (94837747)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, a Berek városrészben egy 53 m2-...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (47974693)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó családi ház Csanytelek egyik legcsendesebb részén! Csanytelek nyugodt, csen...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (39947852)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újépítésű ingatlanok eladók! ! ------ Kérje bemutatónkat, tájékoztatónkat! ------Békés megye, Békéscsaba közkedvelt kertvárosi ...
79 490 000 HUF
836 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (99447824)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 5
Eladó, Békéscsaba kertvárosi részén, egy kivételes családi HÁZ! Békéscsaba egyik kiemelt, rendezett kertvárosi környezetében k...
75 500 000 HUF
284 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (44738434)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (81235524)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatattlan lehetőség---- eladó egy igényesen és szépen felújított családi HÁZ! ! ! Békés vármegyében kétegyházán egy nyug...
37 500 000 HUF
382 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (33847643)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1860 m2
Szobaszám: 4
Eleken eladó Álmai Otthona Hatalmas Telekkel a Város Szívében! Ha olyan ingatlant keres Békés Vármegyében, amiben tágas terek...
18 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (59823338)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal