Eladó ház (59402 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 402 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (57724954)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2
Kettőt az egyért! ! ! ! Kétgenerációs családi otthon eladó Szemeretelepen dupla garázzsal, pavilonnalkemence, számtalan lehetős...
140 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (43415354)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Belvárosi nyugalom, időtálló befektetés – Családi ház Miskolc szívében, a Népkertnél. Eladó egy 106 /85 m²-es, téglaépítésű cs...
78 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (72767444)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 6
21. kerület dunapart közeli 240 nm-es családi ház! Kivételes lehetőség csendes, kertvárosi környezetben - egy különleges kialak...
188 500 000 HUF
785 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (24938599)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Maglód központjához közel kiváló elhelyezkedéssel! Maglód egyik csendes, aszfaltozott utcájában kínálunk me...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (45175469)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Albertirsán, a közkedvelt strand közelében kínálunk megvételre egy fiatal, mindössze 3 éves, letisztult stílusban épült családi...
64 900 000 HUF
927 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (84381583)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Eladó panorámás családi ház Szentendrén, SzarvashegyenSzentendre egyik legszebb részén, Szarvashegyen, közvetlenül a Skanzen fe...
220 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Atkári családi ház hirdetés (17634633)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Gyöngyöstől 7 km-re, Budapesttől 80 km-re (közvetlen autóbuszjárat) fekvő, dinamikusan fejlődő Atkár község ész...
71 000 000 HUF
763 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Atkári családi ház hirdetés (97444773)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
71 000 000 HUF
763 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (34849778)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Alattyánon egy tégla falazatú családi házat 954 nm-es telken! a 97, 8 nm-es h...
22 000 000 HUF
226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Boldogi családi ház hirdetés (52475936)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1486 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Heves megyében Boldog községben eladó egy kitűnő állapotban lévő 1486 m2-n telken fekvő 155, 1 m2-s 2 szintes családi ház! 9 Km...
145 800 000 HUF
940 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (74377573)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Pest vármegyében Tápiószele központjában egy 168nm-es 2generációs családiház. Épület 168 m2 + 48 m2 melléképület + 16 m2...
79 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (25773759)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászladány egyik csendes utcájában eladó egy 114 nm-es családi ház. Az 1713 nm-es, tágas tele...
26 990 000 HUF
236 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (65798437)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (44647486)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a **Ma...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54688377)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Gazdaságos fenntartású, napelemmel felszerelt otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozi...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (27223394)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Két épület egy LEHETŐSÉG! Bővíthető családi otthon dupla garázzsal a XX. kerület központjában Csendes utcában, mégis mindenh...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43389252)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús családi ház rákoscsaba-újtelepen terasz, kertkapcsolat, prémium műszaki TARTALOM Eladó 17. kerületben...
159 990 000 HUF
1 415 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (95691517)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó családi ház Nyíregyháza-Borbányán, kiváló elhelyezkedés, csendes környezet, felújítási lehetőséggel. Nyíregyháza-Borbán...
59 600 000 HUF
465 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (75749634)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (72574251)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal