Eladó ház (59405 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 405 db
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (34383167)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 944 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Hajdúsámson - Csendes belvárosi környezetben, tágas telekkel és melléképületekkel Helyszín: Hajdúsámson, bel...
68 118 000 HUF
709 562 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (84979748)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 3
Berettyóújfalu rendezett, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, átgondolt kialakítású családi házat, a...
159 800 000 HUF
654 918 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Besztereci családi ház hirdetés (43484384)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2907 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Beszterecen eladó! Megvételre kinálok Beszterec Fő utcáján egy vályogból épült palával fedett családi házat. a 82 ...
10 900 000 HUF
149 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (35243235)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Kis családi ház eladó Mátészalka kedvelt környékén. Megvételre kinálok Mátészalkán egy téglából épült cseréppel fedett családi...
11 900 000 HUF
228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábahídvégi családi ház hirdetés (29275317)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180087 hivatkozási számú rábahídvégi családi ház. Zalaegerszeg és...
27 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várbalogi ikerház hirdetés (26464435)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180062 hivatkozási számú várbalogi ikerház. Albertkázmérpuszt...
86 100 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várbalogi ikerház hirdetés (44367373)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180061 hivatkozási számú várbalogi ikerház. Albertkázmérpuszt...
86 100 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sármelléki családi ház hirdetés (33797957)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177274 hivatkozási számú sármelléki családi ház. Balaton közeli,...
78 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (92942345)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180056 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
46 990 000 HUF
635 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (81713467)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 294 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 7
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Orosháza központi részén, Békés vármegyében, egy kiváló adottságú,...
74 990 000 HUF
255 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (43547353)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrös központjához közel, 1065 m2 telek területen stabil szerkezetű, manzárdtetős, három szobás, 112 m2-es, folyamatosan kar...
39 600 000 HUF
353 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai ikerház hirdetés (53345634)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás, 70 m2-es ikerház eladó! Kerekegyházán, Kecskeméttől 15 percre új építésű, nappali + 3 szobás c...
57 900 000 HUF
827 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai ikerház hirdetés (33448659)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház – hitelezhető, megbízható kivitelezőtől! Kerekegyházán, Kecskeméttől 15 percre eladó egy nappali + 3 szobá...
57 900 000 HUF
827 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisapostagi családi ház hirdetés (59439875)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 367 m2
Telekterület: 3938 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kúria jellegű, exkluzív családi birtok eladó Kisapostagon a Duna közelében! Kisapostag csendes, természetközeli település, am...
149 000 000 HUF
405 994 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (93689437)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy zártkerti ingatlanon található alápincézett házegy kis melléképülettel és panorámás kilátással! Ecser zártkerti ingat...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (28294694)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 6
17. kerületben, naplás-tó közeli, kertes, 197 nm-es Öko házat kínálok megvételre. Az ingatlan tágas zöldövezetben helyezkedik ...
210 000 000 HUF
1 065 989 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (55359689)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, 2024-2025-ben épült családi ház Szentendrén, Szarvashegyen -------------------------------------------------- ...
220 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (96574314)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 5
**Eladó örökpanorámás kétgenerációs családi ház Fonyódon** A kétgenerációs ház alsó szintjére külön bejáraton jutunk be, így te...
120 000 000 HUF
779 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ipolyszögi családi ház hirdetés (76889937)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 3
93 Nm-es, 3/4 részben felújított családi ház 975 nm-es telekkel Ipolyszögön Összefoglaló Eladásra kínálunk Ipolyszög központi r...
29 800 000 HUF
320 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (32992268)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Malomkert városrészében, csendes és rendezett környezetben eladó egy jó állapotú, szintes kialakítású, tégla építés...
85 000 000 HUF
629 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal