Eladó ház (59366 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 366 db
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (11239934)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 II. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (25434664)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Álomotthon a duna partjánál halászteleken: exkluzív, 460nm2-ES rezidencia saunával és MEDENCÉVEL! Ritka lehetőség a piacon! Ha...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (37149149)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 7
Pest megyében Dunaharasztiban Ritka lehetőség? Luxus felszereltségű, önálló családi ház Dunaharaszti legkedveltebb részén! Pe...
189 990 000 HUF
750 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistótfalui családi ház hirdetés (63358399)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Baranya megyében, Kistótfalu településen csendes zsákutcában! Megvételre kínálunk egy jó állapotú, egyszinte...
38 000 000 HUF
391 752 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (85658347)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom Máriagyűd egyik kedvelt, rendezett utcájában ezt a gondosan karbantartott, 1996-ban épült családi házat, amely...
99 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (59953764)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 4
Bodajk egyik legjobb, forgalommentes utcájában, nagyon szép kilátással a kastélyra, eladó egy tégla építésű, teljesen felújítot...
75 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (78549438)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó Miskolcon 240 nm, 3 szintes, 2 generációs családi ház. a ház 600 nm telken épült a 90-es években, a 6 szobás ház teraszok...
79 000 000 HUF
329 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (49357731)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Bólyban – egyedi lehetőségek! Bóly nyugodt, csendes részén eladó egy bájos, vegyes falazatú családi h...
24 800 000 HUF
354 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (53214733)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 2061 m2
Szobaszám: 5
🏡 Eladó családi ház gyulán – zöldövezetben! 🌳 Gyula csendes, zöldövezeti részén, mégis szolgáltatások közelében eladó egy 16...
83 900 000 HUF
496 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (18737572)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Szekszárdon, nem dohányzó tulajdonosoktól eladó egy 1961-62-ben épült, 74m² hasznos alapterületű, felújítási igénylő, háromszob...
60 000 000 HUF
810 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (72463485)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győrszentiván csendes utcájában található, három szobás családi ház. a két nagyobbik szoba mozaik parkettás, a kisebbik műpadló...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (66942353)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 2
Központi elhelyezkedés- csendes zsákutca-bővítési LEHETŐSÉG Eladó egy 1985-ben épült, 85 nm-es 2 szobás családi ház a város köz...
35 800 000 HUF
421 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisrákosi családi ház hirdetés (94337635)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 231 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 3
Kisrákos a Denke patak két partján terül el. Nevét is ennek az egykor rákban gazdag pataknak köszönheti. Szép fekvésű falu, ame...
35 000 000 HUF
151 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (97972514)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1976 m2
Szobaszám: 4
Felső-Józsa csendes, kertvárosias utcájában kínálunk megvételre egy igazán sokoldalú ingatlant, amely mérete és kialakítása mia...
85 000 000 HUF
524 691 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (93564324)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában elérhető egy kivételes adottságú házrész, amely ideális választás lehet befektetőknek, fiatal pároknak va...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (14893497)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 393 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 7
Van az a pont az ember életében, amikor már nem kompromisszumot keres, hanem minőséget. Adyliget egyik legcsendesebb, panorám...
519 000 000 HUF
1 320 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (74139535)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted