Eladó ház (59227 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 227 db
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (18652697)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 4
Csongrád Csanád vármegye, Maroslelén 115 nm- es 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 1060 nm- es telek tartozik. Az épüle...
28 450 000 HUF
247 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (33939736)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Makói családi ház hirdetés (37952292)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 117 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó központi részén található, 960 nm telek tartozik h...
54 450 000 HUF
465 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (13887263)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye, Makón csendes, rendezett utcában, 130 m2 -es, 3 szobás, családi ház eladó! Az ingatlanhoz tartozik eg...
42 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (97437937)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 5
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 135 nm-es, 5 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 1134 nm-es telek. Az i...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (43294937)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 629 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád Csanád vármegye, Kiszombor központi részén 146 nm- es 5+1 szobás ikerház eladó! Az ingatlanhoz 629 nm- es telek tartoz...
77 500 000 HUF
425 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (75957949)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (22824295)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó családi ház Csanytelek egyik legcsendesebb részén! Csanytelek nyugodt, csen...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (73493347)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (62392452)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (37687429)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladóvá vált egy 1990-ben épült tégla szerkezetű dupla komfortos családi ház a vár...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (43849924)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (24453529)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (39321447)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 6
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Befektetési lehetőség Baks központjában? Azonnal hasznosítható, komplex üzleti in...
139 900 000 HUF
341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (55953963)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Orosházán, a Gyopárosfürdő közvetlen szomszédságában eladó egy téglaépítésű, szépen karbantartott üdülőház. Az ingatlan részben...
45 450 000 HUF
505 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (24799963)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (29953179)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (33324429)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2