Eladó ház (59552 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 552 db
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (56223378)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ingatlant vásárolni nem szerencse kérdése – hanem szakértelemé. 21 Éve foglalkozom új építésű ingatlanokkal, több m...
179 900 000 HUF
1 199 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (44144564)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 3
Egy nyugodt oázis a rohanó VILÁGBAN! Leányfalun, a Kerek-hegy oldalában helyezkedik el ez a kivételes dunai panorámás ház. Az...
114 900 000 HUF
965 546 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (47832589)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
179 900 000 HUF
1 223 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gősfai ikerház hirdetés (72364171)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179852 hivatkozási számú gősfai ikerház. Nyugalom szigete Zala v...
19 900 000 HUF
297 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (48638744)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1436 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Jász- Nagykun-Szolnok vármegyében, Cserkeszőlő szívében, a gyógyfürdőtől pár percre, kivételes állapotú, világos és tágas, 2+2 ...
46 990 000 HUF
540 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (16895142)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
***Befektetés vagy otthonteremtés! Praktikus telek, családi ház, funkcionális udvari épületek, garázs*** Szeged, Kecskés Istvá...
67 000 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (87132477)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 334 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 6
Kecskemét belváros peremén egy csendes, nyugodt utcában eladásra kínálunk egy 302nm telek területtel rendelkező körbekerített, ...
150 045 000 HUF
449 236 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (79869773)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 682 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 180 nm, két generációs, családi ház eladó! Az ingatlan, Makó, központi részén található, 961 n...
89 900 000 HUF
499 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (31739639)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (18652697)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 4
Csongrád Csanád vármegye, Maroslelén 115 nm- es 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 1060 nm- es telek tartozik. Az épüle...
28 450 000 HUF
247 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (33939736)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (37952292)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 117 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó központi részén található, 960 nm telek tartozik h...
54 450 000 HUF
465 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (13887263)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye, Makón csendes, rendezett utcában, 130 m2 -es, 3 szobás, családi ház eladó! Az ingatlanhoz tartozik eg...
42 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (97437937)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 5
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 135 nm-es, 5 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 1134 nm-es telek. Az i...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (43294937)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 629 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád Csanád vármegye, Kiszombor központi részén 146 nm- es 5+1 szobás ikerház eladó! Az ingatlanhoz 629 nm- es telek tartoz...
77 500 000 HUF
425 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (75957949)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (22824295)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó családi ház Csanytelek egyik legcsendesebb részén! Csanytelek nyugodt, csen...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (73493347)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (62392452)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (37687429)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladóvá vált egy 1990-ben épült tégla szerkezetű dupla komfortos családi ház a vár...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal