Eladó ház (58495 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 495 db
Eladó Gödi családi ház hirdetés (95552634)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1145 m2
Szobaszám: 3
Szecessziós elegancia. Geotermikus technológia. 1145 M² szabadság Felsőgöd dunai oldalán. Ez nem egy katalógusból kiválasztot...
199 000 000 HUF
726 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (13547339)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 4184 m2
Szobaszám: 3
Referenciaszám: #NH1973 Infó: Papp Nikolett Fábrik Erzsébet Kiskunhalas Halászcsárda utcában 3 szobás családi ház hatalmas ker...
45 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csempeszkopácsi családi ház hirdetés (38482547)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 4
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Déli tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: összkomfortos Építési éve: 2009 Alapterület...
55 000 000 HUF
478 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borgátai családi ház hirdetés (99863894)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2311 m2
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Nyugati tájolású Állapota: Használt - felújítandó Komfort besorolása: Komfort nélküli Épít...
13 900 000 HUF
180 519 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (34478474)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Déli tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: összkomfortos Építési éve: 1990 Alapterület...
60 000 000 HUF
387 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (79781934)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Balatonfüreden eladó egy rendkívül jól átgondolt, minden kényelemmel ellátott 4 szobás ház. Az ingatlan küllemileg ház, de inga...
135 000 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavámi családi ház hirdetés (37786834)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél végre egy olyan otthont, ahol nem kell a falakból kijövő régi vezetékekkel bajlódnod, és ahol a reggeli kávédat a saj...
26 990 000 HUF
550 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyigmándi családi ház hirdetés (45658589)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2075 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagyigmándon egy kiváló adottságokkal rendelkező, felújítás alatt álló családi házat, amely megannyi lehetős...
31 990 000 HUF
581 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (34447589)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó állapotú ház ó-hatvan egyik legjobb, csendes részén! Heves vármegye, Hatvan településén eladásra kínálok egy 51 nm-es, vályo...
46 900 000 HUF
919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Boldogi családi ház hirdetés (32433579)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye Boldog településén eladásra kínálok egy 108 nm-es, vegyes építésű, 3+2 szobás családi házat. a ház nagyobb része...
32 000 000 HUF
296 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siroki családi ház hirdetés (34854498)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 3
Friss levegő, csendes környezet, csodás panoráma a mátrában! Heves vármegye, Sirok településén eladásra kínálok egy 113 nm-es, ...
19 900 000 HUF
176 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (49413978)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 271 m2
Szobaszám: 4
Új tulajdonosát várja egy közvetlen vízparti, mediterrán növényekkel teli parkosított területen található, nappali + 3 hálószob...
114 900 000 HUF
1 222 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (32275339)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1054 m2
Szobaszám: 4
Prémium ingatlan ajánlat – esztergom, SZAMÁRHEGY Örökpanorámás luxus és teljes függetlenség – Háromszintes, 240 m²-es önellátó ...
169 900 000 HUF
707 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (74735628)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1813 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Tápiószőlősön, Pest vármegye szívében! Kiváló állapotú, vályog tégla falazatú, 2 szoba-nappalis családi ház...
29 800 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (34437647)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1640 m2
Szobaszám: 1
Debrecen vonzáskörzetében, Bocskaikertben eladó egy jól megközelíthető, egy szobás 24 nm-es zártkerti ingatlan, 1640 nm-es tel...
16 900 000 HUF
528 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37932533)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben, a csendes és világos József-Attila telepen egy 130 nm-es nagyságú, stabil szerkezetű, Porotherm B30-as téglá...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (44349484)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Debrecen kedvelt városrészében, a Hatvan utcai kertben épül, egy hivatalosan ikerház megnevezésű, de a gyakorlatban önálló csal...
185 000 000 HUF
943 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (74553495)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Debrecen kedvelt városrészében, Nyulason értékesítésre kínálunk egy nettó 143 m2-es, n+ 4 szobás sorházi lakást kertkapcsolatta...
159 000 000 HUF
1 060 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (21344754)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Sáránd központjában eladó egy 126 nm-es családi ház, 2000 nm-es telekkel. Az ingatlan a falu központjában helyezkedik el, cse...
74 800 000 HUF
593 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (37946352)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 53 m2
Szobaszám: 2
Pesterzsébet kedvelt részén, közel mindenhez felújított kis lakás 2 szobával, kicsi konyhával, wc-vel és zuhanyzóval, a lakás e...
33 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal