Eladó ház (58975 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 975 db
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (43314731)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Hajdúdorogon! Hajdúdorog frekventált, mégis csendes részén egy 145 m2-es, kétszintes, 4 szobás, napfényes cs...
55 000 000 HUF
379 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (95744318)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1591 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló állapotú, duplakomfortos, napelemes családi ház eladó Kálmánházán - gazdálkodásra, vállalkozásra és nagycsaládosoknak is...
65 000 000 HUF
430 463 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (54598936)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Kisvárdán egy 962 m2-es telken álló, 85 m2-es, háromszobás szinteltolásos családi házat kellemes kertvárosi kö...
33 700 000 HUF
295 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (13245493)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy teljeskörűen felújított ikerház a déli ipari park közvetlen közelében, Nyíregyháza Butyka városrészen! Az ingatlan ...
79 900 000 HUF
649 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ópályi családi ház hirdetés (76523923)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 7395 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ópályi csendes utcájában, Mátészalka közelében Ópályi nyugodt, csendes részén eladó egy kb. 100 Nm-es, három...
23 000 000 HUF
227 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (29242543)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vármegyében Hajdúnánáson, egy 80 nm-es, kiváló belvárosi, környéken helyezkedő, jó állapotú, tégla építésű családi ...
54 000 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (64334747)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2475 m2
Szobaszám: 2
Egyedi befektetési lehetőség Hajdúnánáson nagy telekkel, csarnokkal és napelemmel Hajdúnánás belterületén, a belső körút közel...
52 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (43751323)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 105 nm-es, felújított 2 szobás családi ház, gyönyörűen kialakított kerttel, kerti kemencével, pincével tárolóval. Az...
69 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (96166826)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 1
Eladó kávéház és szórakozóhely Tiszavasvári belvárosában - bevezetett hely, rengeteg LEHETŐSÉGGEL! Tiszavasvári szívében elad...
34 900 000 HUF
205 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (65242353)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (85295453)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 5
Kálmánházán eladó egy vállalkozásra is tökéletesen alkalmas, kétgenerációs, felújított családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült,...
79 900 000 HUF
583 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (35433533)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, a mindig keresett Korányi kertvárosban kínálok eladásra vagy bérlésre egy kiváló...
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyospálcai családi ház hirdetés (48444137)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1463 m2
Szobaszám: 2
Eladó két szobás ház Tornyospálcán. A ház 1920-ban épült, falazata vályog, a tetőn cserép héjazat. Hasznos belső területe 56 ...
4 500 000 HUF
75 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (85489475)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1177 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csendes utcában, mégis a központhoz közel kiváló lehetőség Leveleken! Leveleken kínálunk megvételre egy 106, 6 nm-es családi h...
35 500 000 HUF
334 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53457933)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (92933385)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Nyugodt, kertvárosias környezetben eladó egy tágas, különleges belső kialakítású családi ház, ...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (34654997)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (92233876)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es t...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (53243495)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Nagykállóban! Eladásra kínálunk egy 1968-ban épült, 130 nm alapterületű családi házat, amely 148...
27 000 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (44755955)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 3232 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Családi házat keres Kálmánházán vagy környékén? Akkor ez az Ön lehetősége! Kálmánháza egyik legkedveltebb, mégis csendes utc...
83 000 000 HUF
368 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal