Eladó ház (59403 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 403 db
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (49941694)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Örök panorámás családi ház eladó, Pomáz legjobb részén! Nagycsaládosoknak, többgenerációs együttélésre, otthoni munkavégzéshe...
179 900 000 HUF
999 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (37582131)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 6
Luxus családi ház eladó pomázon – örök PANORÁMÁVAL! Pilisi természet közelség, ugyanakkor karnyújtásnyira Budapest! Fedezze f...
199 500 000 HUF
959 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói családi ház hirdetés (33197541)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 4
Pilisszántó - központi részén - 1061 m2 összközműves telken-teljesen felújított, modernizált - fiatalos - ízléses 114 m2-est cs...
130 000 000 HUF
1 140 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi családi ház hirdetés (54362432)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényes családi ház Tokodon - Nyugalom, tér és kényelem egy helyen Tokod csendes, családias részén kínálok megvételre eg...
119 000 000 HUF
550 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (34278453)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Kondón! Kondó csendes, nyugodt településén eladó egy 80 nm-es, 3 + 1 szobás családi ház, 715 nm-es rendezett...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (22937482)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2 szintes, 125 nm-es családi ház panorámás kilátással Kóndón? Természetközeli környezetben Eladó egy 125 nm-es, 4 szobás...
30 900 000 HUF
315 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (43247524)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilvásváradi családi ház hirdetés (89447279)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas családi ház Szilvásváradon, hatalmas telekkel! Szilvásvárad csendes, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy ...
80 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (46558563)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 5
Befektetők figyelem dupla hozam egyetlen ingatlanból! Nem minden ingatlan termel. Ez igen. Pilisvörösvár központjában kínálunk ...
94 700 000 HUF
1 052 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (35835473)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Panorámás ingatlan befektetőknek is tahitótfalun Amerikai konyhás nappali tágas, világos központi élettér 2 külön hálószoba ide...
72 330 000 HUF
1 446 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (47393393)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 318 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 11
Több generációs családi ház Fóton! Eladásra kínálok Fót központi részén egy 1333 nm es telken lévő 318 mn alapterületű 3-om szi...
168 800 000 HUF
530 817 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (92936133)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
Kiváló lehetőség a 15. kerület szívében Eladó tégla építésű ingatlan! a 15. kerület csendes, zöldövezeti részén, az Anyácska ut...
140 000 000 HUF
748 663 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (43392439)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 5
English below------Budapest IV. kerületének frekventált, mégis csendes részén kínálok megvételre egy 2003-ban épült, kiváló áll...
295 000 000 HUF
1 209 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (47539935)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 1
Saját kertre vágyik a III. kerületben? Csillaghegy egyik csendes mellékutcájában eladó egy 44 m²-es, jó állapotú házrész, amely...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (84713543)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 1
Eladó Aranyhegy csendes, zöld részén egy napfényes, mediterrán hangulatú családi ház, amely két generációnak vagy befektetésnek...
399 000 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (37929726)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 9
Eladó felújított ikerház a Szentendrei úton 2 külön lakás, 162 nm összes hasznos alapterületA Szentendrei úton kínálunk megvéte...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (93743457)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 5
Eladó Újpest Kertvárosában, egy 420nm telken elhelyezkedő, 204nm-es, 5 szobás, tetőtér beépítéses, két generációs családi ház, ...
149 000 000 HUF
730 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi családi ház hirdetés (24449875)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 5
119 000 000 HUF
550 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal