Eladó ház (58974 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 974 db
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (39495294)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Pest vármegyében, Cegléden egy 731nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es családi házat, mely magas műszaki tarta...
154 000 000 HUF
855 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (38767756)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház Akasztó központjában, akár lakásnak és vállalkozásnak is! Bács-Kiskun vármegye szívében, Akasztó közpo...
27 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (84875739)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43831374)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Szentesen, közel a városközponthoz egy 701 nm-es telken elfekvő 150 nm-es, ameri...
30 900 000 HUF
251 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (13742454)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (98719597)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó családi ház Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városközpontjában! Szentes...
39 900 000 HUF
359 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (83364934)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 8
Lenyűgöző panorámás villa buda természetközeli részén – 360 nm, 8 szoba, 3 szint, óriási TERASZ ENGLISH description BELOW! ! ! ...
580 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszállási ikerház hirdetés (47375128)
43 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás, 70 m2-es ikerház eladó! Kecskemét központjától tizenöt percre, Kunszálláson új építésű, nappali...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszállási ikerház hirdetés (83749514)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (82674733)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! 3%-Os hitelre alkalmas, szigetelt 2+1 szobás 70 négyzetméteres családi ház kerül értékesítésre. Az inga...
84 900 000 HUF
1 230 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (95444833)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerházfél a 2/a kerületben, máriaremetén Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Máriaremete csendes...
299 000 000 HUF
1 480 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (58452792)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (94274883)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Gödöllőn, a Kastélykert közelében! Gödöllő egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén,...
134 000 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (33543385)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület: 2008-ban épü...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (79339925)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 4
Gyál, utcafronti ikerház, 5 szoba, 127m2 Gyál kedvelt részén kínálunk eladásra egy, belső kétszintes, 5 szobás, 127m2-es, köze...
69 900 000 HUF
550 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34837693)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétgenerációs két utcára nyíló gyönyörű rendezett 158m2-es 5 szobás családi ház Pilisen. KIVÁLÓ lehetőség nagycsaládoso...
125 000 000 HUF
791 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (86329879)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 490 m2
Telekterület: 4009 m2