Eladó ház (58981 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 981 db
Eladó Szigetszentmártoni családi ház hirdetés (34533546)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Kétgenerációs családi otthon eladó Szigetszentmártonban nagy telekkel és sok lehetőséggel! Szigetszentmárton csendes, nyugodt...
89 900 000 HUF
396 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (98823955)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Budapest XIX. kerületének csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy önálló 148 nm-es, duplakomfortos, kétszintes családi ...
109 500 000 HUF
739 864 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (86228749)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 8
Lenyűgöző panorámás elegáns villa buda természetközeli részén, néhány percre a várostól, 8 szoba, 3 szint óriás terasz! Buda ...
580 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (96537394)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 6
Jelentős ÁRCSÖKKENÉS Tágas családi otthon, ahol minden generáció megtalálja a saját terét - prémium minőségben, szinte rezsi n...
169 900 000 HUF
1 277 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55394971)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 328 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó 18. kerület, ganzkertváros, egy 328 nm, impozáns, családi ház, wellness részleg, BOROSPINCE. Budapest XVIII. kerületének...
269 900 000 HUF
822 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33334539)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Befektetők, családosok, összeköltözők figyelem! Eladó két generáció számára is alkalmas, nettó 142 nm-es családi ház Budapest, ...
114 900 000 HUF
809 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (29358745)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Göd nevelek-dűlő részén egy 156 négyzetméteres 3+1 szobás, emeletes lakás. Közelben található az m2-es autóút, így Buda...
120 000 000 HUF
769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (94312964)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
*** Szentendrei kétgenerációs ház kertvárosi környezetben *** Eladó Szentendre közkedvelt részén, pismány aljában egy 621 m2-es...
149 000 000 HUF
558 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47215276)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 932 m2
Szobaszám: 6
Budapesten, 18. kerületben, Pestszentimrén, Saláta utcában eladó 436 nm lekerített, ügyvédi megosztásos telken álló 207 nm össz...
99 900 000 HUF
482 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (33437442)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy új építésű családi ház projektet Leányfalu csendes és nyugodt részén. Az ingatlan egy 587 négyzetméteres ...
134 000 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (56238577)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű, 167 nm alapterületű családi ház. a ház megfelel a családbarát kedvezményeknek és a...
190 000 000 HUF
1 137 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (63175634)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
195 000 000 HUF
1 167 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (57433773)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű ikerházban, egy 122 nm területű lakás tetőtéri beépítéssel. a 3 százalékos Otthon S...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (57435238)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (47477846)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (88246998)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (27371484)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Göd egyik igazán csendes, forgalomtól elzárt utcájában egy 165 m2-es, háromszintes ikerházfél, 551 m2-es, könnyen karbant...
114 500 000 HUF
693 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52275543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
*** Ahonnan a somlói galuska származik *** Eladó Kisalagon, Fót egyik kedvelt részén, kertvárosias környezetben egy 90 m2-es h...
94 900 000 HUF
1 054 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (35224245)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 10
Akciós ajánlat június 30. -Ig 15%-os kedvezmény a teljes projektre, illetve külön-külön a lakásokra, a hirdetésben szereplő ár,...
1 164 494 000 HUF
2 646 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (39592934)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 8
3. Generáció részére is! Eladásra kínálunk Szemere telepen egy kiváló állapotú, 260 m2-es, téglaépítésű, emeletes, körbejárható...
269 000 000 HUF
1 034 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?