Eladó ház (58342 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 342 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (13629487)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Vállalkozók és befektetők figyelem! Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Nyíregyháza belvárosának szívében: egy kétszi...
154 900 000 HUF
704 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49369893)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Borbányán frekventált helyen tégla építésű, 127 nm-es, 4 szobás jó állapotú szintes családi ház eladó! Az inga...
71 900 000 HUF
566 141 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (41314933)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-bihar vármegye, hajdúhadházon főúton közkedvelt utcában, bontandó parasztház eladó, komfort nélküli. Építkezésre kertje i...
18 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (37349456)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2475 m2
Szobaszám: 2
Egyedi befektetés hajdúnánáson! 2475 Nm telek, 15 kw-os szaldós napelem és 160 nm CSARNOK! Exkluzív ajánlat az OTP Ingatlanp...
52 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogáti családi ház hirdetés (33634344)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 4679 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló parasztház hatalmas telken, Nyírbogát csendes, barátságos részén! Természetközeli, nyugodt környeze...
13 000 000 HUF
209 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (57729267)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 445 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Kivételes befektetési lehetőség Nyíregyháza belvárosában! Ritka adottságú ingatlan a város szívében, sokoldalúan hasznosíthat...
83 900 000 HUF
381 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besztereci családi ház hirdetés (93749369)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 6055 m2
Szobaszám: 3
Beszterec központjában eladó egy 3 szobás, 100 m2-es családi ház! Az ingatlan 1950-ben épült, terméskő alapra, vályog falazat...
54 000 000 HUF
540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (97388839)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 2180 m2
Szobaszám: 6
Eladó Baktalórántháza frekventált helyén egy szépen karbantartott családi ház, működő vállalkozással! Az ingatlan 1990-ben ép...
72 000 000 HUF
218 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (94393277)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó ház Hajdúböszörmény Középkert városrészben! Eladásra kínálunk egy 2010-ben épült, kiváló állapotú, 2 szintes, 110 m2-es...
79 990 000 HUF
727 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (45445245)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (83944215)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 4
Kisvárdán, rendkívül jó elhelyezkedésű, frekventált környéken eladó egy tégla építésű, szigetelt, kétszintes családi ház, amely...
64 900 000 HUF
432 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (81465785)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Hajdúhadház belvárosában, frekventált elhelyezkedésű ingatlan, a központhoz közel eladó, 3 szintes 187 m2 alapterületű üzlethel...
56 000 000 HUF
299 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (79374944)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Tiszavasvári egyik leg jobb helyén eladó egy teljes körüen korszerűsített minden igényt kielégítő családi ház. Ha olyan ingatl...
65 500 000 HUF
363 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (97477533)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram? Keretein belül megvásárolható! Eladó Nyíregyházán a Búza tér közelében egy családi ház, vállalkozá...
95 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (93454339)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kétgenerációs családi ház nagy melléképülettel Tiszavasváriban Tiszavasvári családi házas övezetében kínálunk megvételre egy 1...
26 400 000 HUF
211 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rohodi családi ház hirdetés (32456445)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Rohod csendes kis utcájában egy 140 nm-es családi ház! Eladásra kínálunk egy 140 nm-es ingatlant, mely egy 1193 nm-es t...
22 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (35176293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4610 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Kerék utcán egy 90 m2-es családi ház, amely egy 4610 m2-es, teljesen körbekerített és kamerázott telken h...
54 990 000 HUF
611 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (43937659)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 2
Új otthon, tiszta lappal. Átalakításra váró, remek adottságokkal rendelkező 65 m2-es családi ház eladó egy 541 m2-es, jól has...
24 000 000 HUF
369 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (93373768)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Eladó sorházi lakás Korányi-kertváros kedvelt részén, a Sipkay Barna utcában! Csendes, rendezett és kifejezetten hangulatos u...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (48332598)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Tiszavasváriban nagy telek, sok lehetőség! Tiszavasváriban eladó egy 70 nm-es épület 952 nm-es telken, amely je...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal